Genel Blog

Kardeşlerim Melisa kimdir, kaç yaşında? Damlasu İkizoğlu hangi dizilerde oynadı?

23

Kardeşlerim Melisa kimdir, kaç yaşında? Damlasu İkizoğlu hangi dizilerde oynadı?

Kardeşlerim dizisinin Melisa karakteri araştırılıyor. Damlasu İkizoğlu’nun canlandırdığı Melisa karakteri 17 yaşındadır. İşte Damlasu İkizoğlu’nun canlandırdığı Kardeşlerim Melisa karakteri hakkında bilgiler…

Kardeşlerim Melisa kimdir?

Kardeşlerim Melisa’ya Damlasu İkizoğlu hayat veriyor. 17 yaşında. Derslik ayırmadan herkese karşısında içten, dostça ve duyarlı bir genç kız. Acınacak Şey ve vicdan duygularına babasının aksine en yoğun şekilde baskın, aşık olmasıyla adamakıllı hassaslaşan ince ruhlu bir aşık.

Damlasu İkizoğlu kimdir, kaç yaşında?

Kardeşlerim dizisinde Melisa’yı canlandıran Damlasu İkizoğlu 1998 yılının Temmuz ayında dünyaya geldi. İkizoğlu aslen Antalya doğumludur. Marmara Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Kamera önü oyunculuk ve Esas Oyunculuk eğitimi ile BiTiyatro Atölyesi Oyunculuk Eğitimi ve Cihangir Atölyesi Sahnesi Oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır.

Oyunculuk kariyerine günümüz itibariyle Renda Güner Oyunculuk Ajansı’na yan olarak devam etmektedir. Günümüze değin bir çok tiyatro oyununda galibiyet ile sahne almıştır.

Bir önceki yazımız olan Kardeşlerim Oğulcan kimdir, kaç yaşında? Cihan Şimşek hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kardeşlerim oğulcan, kardeşlerim oğulcan boyu ve kardeşlerim oğulcan dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.