Genel Blog

Kardeşlerim nerede çekiliyor? Kardeşlerim çekim yeri neresi?

24

Kardeşlerim nerede çekiliyor? Kardeşlerim çekim yeri neresi?

ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisi yayınlama hayatına yeni başlayan diziler aralarında yer alıyor ve reytinglerde üst sıralara yükseldi. Kardeşlerim dizisinin çekildiği sahneler merak ediliyor. Kardeşlerim dizisinin çekim yeri hakkında bilgiler haberimizde…

Kardeşlerim nerede çekildi?

Kardeşlerim dizisinin okul sahnelerinin nerede çekildiği sorgulanıyor. Yapımına NGM’nin imza attığı Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor. Dizinin öteki sahneleri de İstanbul’da birçok bambaşka ilçede de çekiliyor. Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları konut İstanbul Balat’ta yer alıyor. İstanbul Balat’ta yer alan bu iki katlı müstakil ev daha önce Canevim dizisinde de kullanılmıştı. Şimdi ise Kardeşlerim dizisinde kullanılıyor.

Bir önceki yazımız olan Kardeşlerim dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kardeşlerim oyuncu kadrosu başlıklı makalemizde kardeşlerim dizisi, kardeşlerim dizisi hangi gün ve kardeşlerim dizisi nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.