Genel Blog

Kardeşlerim Oğulcan kimdir, kaç yaşında? Cihan Şimşek hangi dizilerde oynadı?

32

Kardeşlerim Oğulcan kimdir, kaç yaşında? Cihan Şimşek hangi dizilerde oynadı?

Kardeşlerim dizisinin Oğulcan karakteri araştırılıyor. Evren Yıldırım’in canlandırdığı Oğulcan karakteri 18 yaşındadır. İşte Âlem Yıldırım’in canlandırdığı Kardeşlerim Oğulcan karakteri hakkında bilgiler…

Kardeşlerim Oğulcan kimdir?

Kardeşlerim Oğulcan’a Kâinat Yıldırım hayat veriyor. 18 yaşında. Komik, eğlenceli, öz güveni yüksek bir çocuk. Aşık olduğu kız için her türlü çılgınlığı yapıp, engel tanımayacak eğlenceli bir aşık, iyi bir dost, kuzeni Ömer için iyi bir sırdaş.

Evren Yıldırım kimdir?

Kâinat Şimşek, 6 Ağustos 1992 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini oyunculuk üzerine tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2008 yılında yayınlanan Bez Bebek dizisi ile yaşamış; Hanım Köylü, Medcezir, Ben Böyle Sev, Bir Yastıkta ve Zil Çalınca gibi yapımlarda yer almıştır.

Şimdilerde ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Oğulcan karakterine hayat vermektedir. Kâinat Yıldırım 1.70 metre boyunda, 64 kilo ve Aslan burcudur.

Bir önceki yazımız olan Kardeşlerim Asiye kimdir, kaç yaşında? Su Burcu Yazgı Coşkun hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kardeşlerim dizi, kardeşlerim doruk ve kardeşlerim doruk yaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.