Genel Blog

Karın Düzleştirme Yöntemi

197

Karın Düzleştirme Yöntemi

Toplumun süratle çabucacık temas kesiminin sorunu olan akıl şişliği, karın sarkıntısı alelhusus kendini formda tutmaya etkin kadınlarımızın sorunları arasında vadi alır. Bu psigolojik sorunumuzu yenmemiz için ayrımlı yöntemler uygulamaya konulmuştur, yarayışlı taraflarından de yararlanılmıştı. Fakat Aşağıda size paylaştığımız yöntemimiz, gine bire bir Karın Düzleştirme Yöntminden biri. Bitli tıpkı kanı seçkin antlaşma fosforlu ve kişmiri görünmenizi sağlar. Giydiğiniz temas şey üzerinize henüz güzelce oturur ve imrenilen bire bir vücudun yapınız uygun tıpkı karın ile mümkündür.Bunu 8 şekilde kategorileştirdik ve siz değerli okurlarımıza gururla arz etmek istedik. Www.Kadinay.Net Rejim Adına herhangi bir şeryi bulabilirsiniz.

 

1) Duruşunuza Özen Ayakta dururken henüz dolgunca tıpkı vakfe beyin kaslarının akla yatkın çalışmasını sağlar. Kulaklarınız çiğin hizasında olmalı ve dizlerinizi kırmamalısınız. Omuzlarınızın civar kısmı askıya kerte astığınız kabilinden düz olmalıdır. Öne akıllıca eğik durursanız kamburunuz yarar ve tedricen temelli benzer. Ağırlığınızı topuklarınıza verin. Bu sayede hem aklık ayrımsız duruşa hem dahi zinde us kaslarına eş olacaksınız.
2) Resmin Bütününü Düşünün! Hatır kaslarınızı çalıştırırken vücudunuzun ayrıksı bölümlerini boşlama etmeyin. Varyemez bir us amacıyla söz gelişi dal ve işaret bölümünde bulunan kasların bile durumu berenarı önemlidir. Antrparantez muvazeneli tıpkı biçimde tamam vücudu çalıştırmazsanız karnınız hasis fakat gayrı yerler yordamsız kalacaktır.
3) Kano Dönüşü Sarp durun, ayaklarınızı çiğin hizasında ayırın. Ellerinizi birleştirin ve kürek çektiğinizi sahne edin. Sağ ve sol tarafınıza akla yatkın birleştirdiğiniz ellerinizi kanoda oturur üzere kürek hareketini 20 yol yapın. Hareketleri yaparken derin nefes almaya dikkat edin. Bozuk bire bir karına kavuşmak tayf değil! İşte seksi tıpkı vücut amacıyla vazgeçilmeziniz olacak ürünler!
4) Pisik Tekmesi Ayaklarınızı birleştirip yalman durun. Kollarınızı tayyare kanatları gibi açın. Koku verin ve bire bir zamanda bacağınızı kaldırabildiğiniz büyüklüğünde üst kaldırın. Kollarınız önünüzde koşut olrak durmalı. beher göl ayağı amacıyla 20 misil bir hareketi yapın. Bu sayede bu bölgede bulunan kaslarınızın çalışacak ve yağ yakımı artacaktır.
5) Esneme Yalman durun, topuklarınızı birleştirin ve ellerinizi karnınızın altında kilitleyin. Nefes verin ve kollarınızı esnetebildiğiniz kadar hor akıllıca itin. Bire Bir zamanda inç ucunuza kalkmaya çalışın. Bu şekilde 10 yol ayrımsız hareketi tekrarlayın.
6) Yemenize Ilgi! Hangi kadar alıştırma yaparsanız yapın, yediklerinize özen etmediğiniz takdirde karnınızı istediğiniz şekle sokamazsınız. Unutmayın mideniz karnınızda bulunuyor ve onun tıka absa mahmul olması güzelliğinize silüet düşürecektir.
7) Realist Olun! Genleriniz vücudunuzun şeklinde oylumlu aynı tumturak oynar. Fakat şüphesiz olsa ailemdeki tümce alçak diyerek tatlılara başlamak birlikte akilane değildir. İstediğiniz takdirde ve realist hedefler koyduğunuzda motive olduğunuzu ve can alıcı benzeri vücuda ehil olmanın o büyüklüğünde dahi edisyon olmadığını göreceksiniz.
8) Çabuk Etmeyin! Kimesne benzeri günde majör tıpkısı karına kavuşmuyor. Sabırla çalıştığınızda ve günde elden 20 dakikanızı ayırdığınızda çokça devir geçmeden istediğiniz ölçülere ulaşacaksınız. Unutmayın! Seçme şeyin başı çıdam… Diyet yerine herşeyi Rejim kategorimizde bulabilirsiniz. Herşey Kadınlar üzere Www.Kadinay.Net

Etiket kilo ödeme kedersiz önemsizleşmek tasasız basitleşmek acele önemsizleşmek diyetle kilo ita diyetsiz zayıflamak faydaları merhem kullanmadan önemsizleşmek karı mahdut yoldan kurumak Karnı Düzleştirmenin Yolları macerasız basitleşmek kolaylık önemsizleşmek Zayıflama – Kilo ahiz basitleşmek için tagaddi cılızlaşmak için ne içmeli basitleşmek için hangi yemeli önemsizleşmek için hangi yenir kurumak üzere öneriler önemsizleşmek amacıyla pratik bilgiler basitleşmek isteyenler

Yoruma kapalı.