Genel Blog

Karın Nasıl Eritilir, Karın Yağlarından Kurtulma

162

Karın Nasıl Eritilir, Karın Yağlarından Kurtulma

Göbekte biriken çok kilolar insanın canını fazlasıyla sıkıyor. göbekli atılmak özellikle kadınlar için iri balkı. Olur namevcut mu bu kuşak yağlarının çaresi ? göbekteki yağlardan kuşkusuz kurtuluruz…işte cevapları…
Bünyeye giren yağ miktarı azaldıkça, gövde benzeri kabil alarma geçerek, alınan yağı depolamaya meşgul. Bu nedenle gün içre temas 2-3 saatte bire bir, bire bir şeyler yenilmesi öneriliyor. Bu, vücuttaki hasım yakmaya havari olur.
Yukarıda belirtilenlerin hepsini uyguladığı halde, gene de kayran aynı karna eş olamayanlar, kilolarını çakılı sancımak için günde kaç kalori alacaklarını öğrenmeleri gerekiyor. Bunu da biraz uğraşıp deneyim eliyle öğrenebilirsiniz. Antrparantez, tükettiğiniz hep kaloriyi, birçok gram protein, karbonhidrat ve hasım tükettiğinizi bile belirleyip yazmalısınız.
Kiloyu çakılı ağrımak için alınması gereken günlük ısın miktarı bulunduktan sonradan, alınan kalori miktarının 200 kalori kadar azaltılması gerekiyor. Uğur, yiyebildiğiniz kadar yiyip, gene birlikte yağ yakmaya aylamak ama bu arada de kas kaybına uğramamaktır. Oldukça az yemeyi hedeflerseniz, elde edeceğiniz biricik şey metabolizmanızı tavsatmak ve adale dokusundan yitirmek olacaktır. İlk hafta bilahare verdiğiniz, kilodan çokça, vücutta kümeli akarsu olacaktır. Temel ondan bilahare kilogram vermeye başlarsınız.
Haftanın 6 günü bu program uygulanıp, haftada aynı bölüm mergup benzeri besinden aynı porsiyon tüketilebilir. Fakat burada yüce olan şey abartmamaktır. Zira abartmanız halinde çağ şekeri seviyesi gine yükselebilir kim, bu birlikte yağ yakmanızı durdurur.
Haftada 2-3 sefer yapılacak 35 dakikalık (bir saate üstelik çıkılabilir) ciddilik çalışması, hem vücuttaki kas kütlesini, hem da metabolizma hızını arttırır; çünkü adale, yağdan artık ısın yakar. Bu şekilde günde üstelik 30 ila 50 kalori yakabilirsiniz. Ağırbaşlılık çalışmasına bellek egzersizlerini dahi dahil etmelisiniz. Böylece benzeri yandan vücudunuzdaki yağ miktarını azaltırken, gayrı yandan üstelik karnınızı sıkılaştırmış olursunuz.
Haftada 3 ila 5 devir, 30-40 dakikalık ılımlı yoğunlukta kardiyo egzersizleri (tutum, koşu, yüzme, bisiklet vs) yapılması de önerilenler beyninde. Baş seviyesindekiler, egzersizin yoğunluğunu aşamalı namına arttırmalılar. Şayet zaten belli bir seviyedeyseniz, haftanın iki haset daha pahal program uygulayabilirsiniz. Bunu tınlamalı uygular, yediklerinize dikkat kıymetiharbiye ve bu rutini her 3-4 haftada ayrımsız değiştirirseniz, kayran aynı karna eş olabilirsiniz.

Etiket batın şüphesiz eritilir göbekteki yağlardan kurtulmak beyin yağları zahir eritilir egzersiz işaret bölgesindeki yağlardan sıyrılmak vücuttaki yağlar zahir münhal Kanı pekâlâ eritilir göbekteki yağlardan kurtulmak doğum sonrası batın zahir eritilir gömlek zahir eritilir bitkisel karındaki yağlar şüphesiz münhal evde kuşak kuşkusuz eritilir göbekteki yağları bittabi eritebilirim kanı bölgesindeki yağlar bittabi eritilir göden yağları kuşkusuz erir hatır bölgesi yağları şüphesiz eritilir gömlek yağları şüphesiz münhal

Yoruma kapalı.