Genel Blog

Karolin Fişekçi kimdir, kaç yaşında? Karolin Fişekçi Orhan Pamuk ile sevgili mi?

42

Karolin Fişekçi kimdir, kaç yaşında? Karolin Fişekçi Orhan Pamuk ile sevgili mi?

Yıllar önce Orhan Pamuk’la aşk yaşadığı iddiasıyla uzun zaman gündem olan artist Karolin Fişekçi, sosyal medya üzerinden ünlü yazarla ilişkisini anlattı.  Önceki gün sosyal ağ üzerinden yapılan bir yayına katılan Fişekçi, “Benimle keyif yapıp, Hint yazan Kiran Desai ile resmi davetlere gidiyordu” dedi. Bu paylaşım sonrası kim olduğu her yerde aratılmaya başladı.

KAROLİN FİŞEKÇİ KİMDİR?

Çizdiği cinsel obje resimler ile dikkatleri üzerine çeken Karolin Fişekçi sosyal medyada ciddi bir hayran kitlesine sahip ressamdır. Bir dönem Orhan Pamuk ile aşk yaşayan Karolin Fişekçi’nin eserleri İstanbul’da bir fazla sergide yer almıştır. 1982 doğumlu, İki çocuklu bir ailede dünyaya gelen Karolin Fişekçi’nin annesi terzi, babası ise eski yazma ustasıdır. Bir erkek kardeşi vardır. Ermeni olan Karolin Fişekçi aslen Sivas kökenlidir. 1997 yılında Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra ise Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nden mezun olmuştur.

601e7203214ed82448b7b259

Bir önceki yazımız olan Aleyna Tilki: Kendimi çok daha iyi hissediyorum başlıklı makalemizde aleyna tilki, aleyna tilki kimdir ve kadin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.