Genel Blog

Kefaret Arzu kimdir, kaç yaşında? Kefaret Mine Kılıç nereli, hangi dizilerde oynadı?

20

Kefaret Arzu kimdir, kaç yaşında? Kefaret Mine Kılıç nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kefaret dizisindeki Istek Kendir karakteri izleyici tarafından merak edildi. Her Pazar izleyiciyi ekran başına çeken Kefaret dizisinde Arzu Kendir karakterini Mine Kılıç canlandırmaktadır. Peki fakat Kefaret’in Açlık Kendir’i Mine Kılıç kimdir?

Kefaret Özlem (Mine Kılıç) kimdir?
Açlık Remzi’nin kız kardeşi ve Elif’i büyüten kadındır. Küçük yaşta annesi başka adamla kaçmıştır. Babasının ise başı beladan hiç kurtulmamakta, hapse girip çıkmaktadır. Arzu babasına taparcasına bağlıdır, onu her kaybettiğinde paramparça olur. Babası ona çok hoş mektuplar yazan ve kızına daima umut aşılar.

Açlık ilgisiz babaannesi ve daima bir işler arkasında olan abisi yüzünden az kalsın kendi kendine büyür.Mine Kılıç 1986 yılında dünyaya geldi. 1 Ocak doğumlu olan Kılıç, aslen Mersinlidir. Güzel oyuncu kamera önü eğitimini Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfı’nda almıştır. Kendini daha da geliştirmek isteyen Mine Kılıç, Şahika Tekand Studio’da da eğitim aldı. Büşra filminde canlandırdığı kişilik ile dikkatleri üzerine çeken Kılıç fiziği ile de uyarı çekiyor.

Hoş oyuncu 1.70 boyunda, 56 kilo ağırlığında.

Bir önceki yazımız olan Kefaret Nil kimdir, kaç yaşında? Ege Kökenli hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde ege kökenli, kefaret ve kefaret nil hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.