Genel Blog

Kefaret Arzu kimdir, nereli? Kefaret Mine Kılıç kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

57

Kefaret Arzu kimdir, nereli? Kefaret Mine Kılıç kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Kefaret dizisindeki Istek Kendir karakteri izleyici göre merak edildi. Her Pazar izleyiciyi ekran başına çeken Kefaret dizisinde Açlık Kendir karakterini Mine Kılıç canlandırmaktadır. Peki ama Kefaret’in Açlık Kendir’i Mine Kılıç kimdir?

Kefaret Özlem (Mine Kılıç) kimdir?
Istek Remzi’nin kız kardeşi ve Elif’i büyüten kadındır. Minik yaşta annesi başka adamla kaçmıştır. Babasının ise başı beladan hiç kurtulmamakta, hapse girip çıkmaktadır. Açlık babasına taparcasına bağlıdır, onu her kaybettiğinde paramparça olur. Babası ona çok güzel mektuplar yazan ve kızına daima umut aşılar.

Açlık dikkatsiz babaannesi ve her zaman bir işler arkasından olan abisi yüzünden hemen hemen kendi kendine büyür.Mine Kılıç 1986 yılında dünyaya geldi. 1 Ocak doğumlu olan Kılıç, aslen Mersinlidir. Hoş oyuncu kamera önü eğitimini Türker İnanoğlu Sinema ve Televizyon Eğitim Vakfı’nda almıştır. Kendini daha da isteyen Mine Kılıç, Şahika Tekand Studio’da da eğitim aldı. Büşra filminde canlandırdığı kişilik ile dikkatleri üzerine çeken Kılıç fiziği ile de uyarı çekiyor.

Güzel oyuncu 1.70 boyunda, 56 kilo ağırlığında.

Bir önceki yazımız olan Kefaret Meltem kimdir, kaç yaşında? Özge Özacar nereli, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kefaret meltem, kefaret özge özacar ve özge özaçar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.