Genel Blog

Kefaret Can kimdir? Gökhan Oktay Göztepe kaç yaşında nereli?

51

Kefaret Can kimdir? Gökhan Oktay Göztepe kaç yaşında nereli?

FOX TV’de yayınlanan Kefaret dizisinin çocuk oyuncusunun kim olduğu araştırılıyor. Kefaret dizisindeki Can karakterinin gerçekte adı Gökhan Oktay Göztepe’dir. Peki fakat Gökhan Oktay Göztepe kimdir?

Kefaret Can kimdir?

Gökhan Oktay Göztepe’nin Can karakterine hayat verdiği Kefaret dizisinde; Can, Ahmet ve Zeynep’in  birincil çocuklarıdır. Can bununla birlikte Elif’in abisidir. Ama Elif 3 yaşındayken kaçırıldığı için fazla üzülen Can kardeşinden uzakta büyümüş ve kendisini bu olaydan sorumlu tutarak psikolojik olarak kendisini yıpratmıştır.

Gökhan Oktay Göztepe kimdir?

Can karakterine hayat veren Gökhan Oktay Göztepe adlı genç oyuncu 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 14 yaşındaki genç oyuncu 172 boyunda ve 60 kilodur. Oktay Göztepe’nin ilk oyunculuk deneyimi Kefaret dizisiyle birlikte olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Kefaret Arzu kimdir? Kefaret Mine Kılıç kaç yaşında hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kefaret dizisi oyuncuları kimler? kefaret dizisi uyarlama mı? işte kefaret oyuncu kadrosu!, kefaret hangi kitaptan uyarlandı ve kefaret konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.