Genel Blog

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 13. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

58

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 13. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Yayınlandığı birincil günden beri kendi kemik izleyici kitlesini yaratıcı Kefaret dizisi hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Başrolleriyle oldukça dikkat çeken Kefaret yeni birim canlı izle! Kefaret 13. bölümde neler olacak? Kefaret 12. bölümde neler oldu? Kefaret yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KEFARET CANLI İZLE!

KEFARET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hiç beklemediği aniden Cansu’yu Zeynep’in yanına görebilen Sinan kızı Kartal’dan korumak için çiftliği korumaya alırken Açlık’yu da Ahmet’in evinde gözaltında tutmaya başlar. Arzu bir lahza önce iyileşip Cansu’yu Zeynep’in yanından edinmek için planlar yaparken Zeynep’in gerçek çocuğunun Cansu olabileceği yönündeki şüpheleri artmaktadır. Sinan ve adamlarının baskınından kıl payı kurtulan Kartal ise Mehmet’i peşine düşüp takip ederek Cansu’nun yerini saptama eder. Zeynep gerçeği öğrenebilecek mi, Sinan Cansu’yu Kartal’dan koruyabilecek mi?

KEFARET 14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kefaret dizisinin 14. birim fragmanı az önce yayınlanmadı. Yeni bölüm haftaya ekranlara gelecek.

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 13. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

KEFARET YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeynep, Elif’e kavuştuğuna sevinemeden küçük kız Kartal göre kaçırılır. Aramalar sürerken Sinan, Mehmet ve Arzu’yu gözaltına aldırır ve Kartal’dan gelecek fidye telefonunu beklemeye başlarlar. Zeynep beş yıldır kızına hasret kalmasına niçin olan Açlık’nun Ahmet’in evinde tedavi edildiğini öğrenince deliye döner ve tüm hırsını Özlem’dan alır. Özlem, Ahmet’in yardımıyla polisin elinden kurtulmayı başarırken Zeynep de Kartal tarafından rehin alınır. Sinan sevdiği kadını ve kızını kurtarmayı başarabilecek mi? Zeynep’in gerçek kızı olmadığı ortaya meydana çıkan Sude’nin yasal durumu ne olacak?

KEFARET OYUNCULARI KİMLER?

Ana karakterler:

Zeynep (Nurgül Yeşilçay)

Sinan Başkomiser (Mert Fırat)

Ahmet Çınarlı (Yurdaer Okur)

Nil (Ege Kökenli)

Muavin karakterler:

(Lavinya Ünlüer)

(Göktan Oktay Göztepe)

KEFARET HANGİ ROMANDAN UYARLANMADIR?

Kefaret, 25 Film imzalı, yönetmeliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı, Mahinur Ergün’ün senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanmıştır

Bir önceki yazımız olan Tövbeler Olsun 14 Şubat yeni bölümü neden yok? TRT 1 Tövbeler Olsun bugün yayınlanmayacak mı? Dizi bitti mi? başlıklı makalemizde tövbeler olsun, tövbeler olsun bu akşam yok mu ve tövbeler olsun neden yok hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.