Genel Blog

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 21. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

42

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 21. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Kendi izleyici kitlesini yaratıcı ve epeyce dikkat çeken konusu ile sevilen Kefaret yeni birim izle! Kefaret 22. bölümde neler olacak? Kefaret 21. bölümde neler oldu? Kefaret dizisi hangi kitaptan uyarlanmıştır? Kefaret dizi oyuncuları kimlerdir? Kefaret 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KEFARET CANLI İZLE!

KEFARET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sinan hapishanede hayatta kalma mücadelesi veren Zeynep’i kurtarabilmek için Özlem’nun teklifini kabul eder. Fulya temize çıkıp evine dönerken Sinan hapishaneden kaçırdığı Açlık ile birlikte Başarı’i aramaya başlar. Kadir oğlunun kumarda kaybettiği paralar nedeniyle ölüm tehdidi alması üzerine üzüntüden hastanelik olur. Zafer adalete teslim edilirken Sinan sözünü miktar ve Özlem’nun kaçmasına göz yumar. Zeynep, Galibiyet’in suçunu itiraf etmesi ile özgürlüğüne kavuşurken Sinan, Özlem’yu kaçırarak suç işlediği için istifa eder. Zeynep hayatındaki bütün ağırlıklardan kurtulma niyetiyle döndüğü evinden ilk iş olarak Meltem’i kovarken Sinan da kaçan Özlem’nun peşine düşer.

KEFARET 22. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kefaret dizisinin 22. birim fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni birim haftaya ekranlara gelecek.

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 21. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

KEFARET YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ahmet hapse giren Açlık’yu kaybetmenin şokuyla geldiği Zeynep’in evinde de barınamaz ve Meltem’in yanına dönmek zorunda kalır. Elif’in ziyareti sonucu Açlık büyük bir ruhsal bunalım yaşar ve mahkeme, tedavisinin hastanede devam etmesine hükmeder.Sinan, Kadir’in oğlu Kemal’in kumar borçları yüzünden aldığı vefat tehditlerini araştırmaya başlar. Tehditlerin kaynağına ulaşan Sinan’ın sevdiklerinin başına büyük dertler açılır. Fulya ve Emre ve Münevver ile Kadir’inZeynep’in bahçesindeki çifte nikah hazırlıkları düğüne birkaç saat kala sürpriz bir gelişme ile yarım kalır.

KEFARET OYUNCULARI KİMLER?

Asıl karakterler:

Zeynep (Nurgül Yeşilçay)

Sinan Başkomiser (Mert Fırat)

Ahmet Çınarlı (Yurdaer Okur)

Nil (Ege Kökenli)

Muavin karakterler:

(Lavinya Ünlüer)

(Göktan Oktay Göztepe)

KEFARET HANGİ ROMANDAN UYARLANMADIR?

Kefaret, 25 Film imzalı, yönetmeliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı, Mahinur Ergün’ün senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kefaret nerede çekiliyor? Kefaret dizisi hangi romandan uyarlanmadır? başlıklı makalemizde fox tv, gündem ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.