Genel Blog

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 22. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

27

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 22. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

Kendi izleyici kitlesini yaratıcı ve oldukça dikkat çeken konusu ile sevilen Kefaret yeni birim izle! Kefaret 23. bölümde neler olacak? Kefaret 22. bölümde neler oldu? Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 22. yeni birim canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu? Kefaret dizisi hangi kitaptan uyarlanmıştır? Kefaret dizi oyuncuları kimlerdir? Kefaret 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KEFARET CANLI İZLE!

KEFARET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ahmet hapse giren Açlık’yu kaybetmenin şokuyla geldiği Zeynep’in evinde de barınamaz ve Meltem’in yanına dönmek zorunda kalır. Elif’in ziyareti sonucu Açlık büyük bir ruhsal buhran yaşar ve duruşma, tedavisinin hastanede devam etmesine hükmeder.Sinan, Kadir’in oğlu Kemal’in kumar borçları yüzünden aldığı vefat tehditlerini araştırmaya başlar. Tehditlerin kaynağına ulaşan Sinan’ın sevdiklerinin başına büyük dertler açılır. Fulya ve Emre ve Münevver ile Kadir’inZeynep’in bahçesindeki çifte düğün hazırlıkları düğüne birkaç saat kala sürpriz bir gelişme ile yarım kalır.

Kefaret canlı izle! Fox TV Kefaret 22. yeni bölüm canlı izle! Kefaret yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu?

KEFARET YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sinan ve Emre kaçırılan Zeynep ve Münevver’in peşine düşerler. Hapse giren tefecinin kızı Nisa rehinelerin hayatları karşılığında yüklü bir fidye istek etmekte, Sinan ve Emre ise Zeynep’in yol baştan başa bıraktığı garip izleri takip ederek hedefe yaklaşmaktadır. Baskını haber bölge Nisa, herkesten gizli fidyeyi ödeyen Kadir’den aldığı paralar ve rehinelerle birlikte tekrar kayıplara karışır. Baskın yaptığı için baştan korkutma edilen Sinan son çare olarak elindeki tek malı, evlerini satar. Evsiz kalan Münevver Sinan’a koskocoman tepki verecektir.

KEFARET OYUNCULARI KİMLER?

Belli Başlı karakterler:

Zeynep (Nurgül Yeşilçay)

Sinan Başkomiser (Mert Fırat)

Ahmet Çınarlı (Yurdaer Okur)

Nil (Ege Kökenli)

Yardımcı karakterler:

(Lavinya Ünlüer)

(Göktan Oktay Göztepe)

KEFARET HANGİ ROMANDAN UYARLANMADIR?

Kefaret, 25 Film imzalı, yönetmeliğini Mesude Erarslan’ın yaptığı, Mahinur Ergün’ün senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kefaret dizisi nerede çekiliyor? Kefaret dizisi hangi kitaptan uyarlanmadır? Kefaret hangi il ve ilçede çekiliyor? başlıklı makalemizde kefaret dizisi nerede, kefaret dizisi nerede çekildi ve kefaret dizisi nerede çekiliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.