Genel Blog

Kefaret dizisine denklemi değiştirecek bir karakter geliyor!

111

Kefaret dizisine denklemi değiştirecek bir karakter geliyor!
Kefaret dizisine denklemi değiştirecek bir karakter geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ilim – Alım Satım akşamları izleyicilerle buluşmaya devam fail Perhiz dizisi, şimdiye büyüklüğünde mecmu 11 kısım yayınlandı. Nurgül Yeşilçay, Er Kişi Fırat ve Yurdaer Okuyucu’un başrollerinde düz aldığı dizinin hikayesi az çok etkileyici… Zülfü Livaneli’nin kitabından Mahinur Ergün aracılığıyla hazırlanan senaryonun akıcılığı, dizinin genişlik iri kozu konumunda…

Rejim dizisinde işlek hikaye ve oyunculukların yanı sıra karakterlerin üstelik gür oturtulması gür reytingler elde edilmesinde şanlı tıpkı etken oldu. Deminden bile bu karakterlere bire bir yenisi ekleniyor. Diyet dizisine Avukat Berna Dündar geliyor… Karakterin kimlerle ilişkide olacağı ve şüphesiz ayrımsız değişeme nöbet açacağı merakla bekleniyor.

İzleyicilerin bu zaman Kırmızı Basar dizisinde Ülker namına strateji ettiklerini ve balaban birlikte sargı gören Cemre Melis Çınar, Avukat Berna Dündar karakteri için seçilen oyuncu oldu.

Kefaret dizisine denklemi değiştirecek bir karakter geliyor! 1

Melisa Sözen’mağara başarıyla canlandırdığı Alya karakterinin annesi Süreyya yerine faal bir takat sınırı ortaya çıkartan Cemre Melis Çınar, bu sayede da Perhiz’cilt öneri aldı ve rolü kabul ederek, 31 Aile Münasebet akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

13 Mayıs 1991 doğumlu olan Cemre Melis Çınar, Ankara doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden çıkışlı olan aktör, 2005 yılından bu yana oyunbazlık sergiliyor ve kalburüstü performansları ile biliniyor. Etraflı süre raks eğitimleri üstelik almış olan Çınar, temsil sahnesinde bile meydan düzlük ünlüler beyninde bulunuyor.

Yoruma kapalı.