Genel Blog

Kefaret Fulya kimdir, kaç yaşında? Selcen Ezgi Dinçer hangi dizilerde oynadı?

42

Kefaret Fulya kimdir, kaç yaşında? Selcen Ezgi Dinçer hangi dizilerde oynadı?

Kefaret dizisinde Emre’nin sevgilisi olarak bilinen Fulya karakteri araştırılıyor. Kefaret Fulya karakterini Ezgi Dinçer canlandırıyor. İşte Kefaret’in Fulya’sı hakkında bilgiler…

Kefaret Fulya kimdir?

Kefaret dizisinde Fulya Emre’nin 3 yıllık sevgilisidir. Emre’yi çok seven ve ona aşık olan Fulya mesleğinin en iyilerindendir. Kayıp bulmada üzerine olmayan Fulya müsteşarın kurduğu özel ekipte yer almaktadır. Kefaret dizisinde Fulya’nın müsteşarın kurduğu özel ekipteki kod adı ise Nursel’dir.

Selcen Ezgi Dinçer kimdir?

Anadolu Üniversitesi’nde Tiyatro eğitimi alan Selcen Ezgi Dinçer birincil ekran deneyimini Beni Bırakma dizisi ile yaşamıştır. Beni Vazgeçme dizisinde Sevda karakteri ile yer alan ve büyük alkış toplayan Selcen Ezgi Dinçer aktif olarak tiyatro ile de ilgilenmektedir. Selcen Ezgi Dinçer en önemli rolünü de Kefaret dizisinde kapmıştır. Dizi de hayat vereceği Fulya karakterinde fakat başarısı güzel oyuncunun geleceğini belirleyecek derecede önemlidir.

 

Bir önceki yazımız olan Kefaret Emre kimdir, kaç yaşında? Ayberk Aladar hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde ayberk aladar, doksanlar ve kefaret hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.