Genel Blog

Kefaret Meltem kimdir, gerçek adı ne? Özge Özacar kaç yaşında, instagram adresi ne?

26

Kefaret Meltem kimdir, gerçek adı ne? Özge Özacar kaç yaşında, instagram adresi ne?

Özge Özacar FOX’un sevilen dizisi Kefaret’te yer alıyor. Dizide Meltem Serez’i canlandıran Özge Özacar’ın kim olduğu araştırılıyor. Özge Özacar hemen şimdi 26 yaşında olmasına rağmen uyarı çeken genç oyuncular arasında yer alıyor. Kefaret’in Meltem’i olarak izleyiciden beğeni toplayan Özge Özacar kimdir? 

Kefaret Meltem kimdir?

Özge Özacar 22 Nisan 1995’te İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Özacar, Zeynep Günay Tan, Merve Taşkan, Harika Uygur gibi isimlerden oyunculuk eğitimleri aldı. Sevgili Geçmiş dizisinde canlandırdığı Azra karakteriyle dikkatleri üstüne çekti. İngilizce ve Fransızca bilen genç oyuncu, aldığı dans derslerinin peşinde çektiği dans videolarıyla da uyarı çekti. Özge Özacar, Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur ile başrolü paylaştığı Kefaret dizisinde Meltem Serez karakterini canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Usta oyuncu Erol Demiröz hayatını kaybetti başlıklı makalemizde erol demiröz, mahsun kırmızıgül ve oyuncu erol demiröz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.