Genel Blog

Kefaret Meltem kimdir, kaç yaşında? Özge Özacar nereli, hangi dizilerde oynadı?

45

Kefaret Meltem kimdir, kaç yaşında? Özge Özacar nereli, hangi dizilerde oynadı?

Özge Özacar FOX’un sevilen dizisi Kefaret’te yer alıyor. Dizide Meltem Serez’i canlandıran Özge Özacar’ın kim olduğu araştırılıyor. Özge Özacar demin 26 yaşında olmasına rağmen dikkat çeken genç oyuncular arasında yer alıyor. Kefaret’in Meltem’i olarak izleyiciden beğeni toplayan Özge Özacar kimdir? 

Kefaret Meltem kimdir?

Özge Özacar 22 Nisan 1995’te İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Özacar, Zeynep Günay Tan, Merve Taşkan, Harika Uygur gibi isimlerden oyunculuk eğitimleri aldı. Sevgili Geçmiş dizisinde canlandırdığı Azra karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. İngilizce ve Fransızca bilen genç oyuncu, aldığı dans derslerinin peşinde çektiği dans videolarıyla da dikkat çekti. Özge Özacar, Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur ile başrolü paylaştığı Kefaret dizisinde Meltem Serez karakterini canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Kefaret uyarlama mı? Kefaret gerçek hayat hikayesi mi, hangi kitaptan uyarlama? başlıklı makalemizde kefaret dizisi hangi romandan uyarlama, kefaret dizisi uyarlama ve kefaret hangi diziden uyarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.