Genel Blog

Kefaret Nil kimdir? Kefaret Nil’in gerçek adı ne? Ege Kökenli kaç yaşında nereli?

35

Kefaret Nil kimdir? Kefaret Nil'in gerçek adı ne? Ege Kökenli kaç yaşında nereli?

1993 doğumlu olan Ege Kökenli ilk olarak En İyi Arkadaşım dizisinde rol almıştır. Kefaret dizisinde Nil karakterini canlandıran Ege Kökenli hakkında merak edilenler haberimizde… Ege Kökenli nereli ve kaç yaşında?

Ege Kökenli kimdir?

Ege Kökenli, 20 Mart 1993 yılında Kırklareli’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Haliç Üniversitesi’nde Konservatuar Eğitimi alarak tamamlamıştır. 2004 yılında rol aldığı En İyi Arkadaşım dizisi ile birincil oyunculuk deneyimini yaşamış Ege Kökenli; Anadolu Kaplanı, Yahşi Cazibe, Öğretmen Kemal, Çalıkuşu, Çiçek, Katiyen Vazgeçmem ve Güneşin Kızları dizilerinde rol almıştır.

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yağmur karakterine hayat veren Ege Kökenli, 1,68 metre boyunda, 54 kilo ve Balık burcudur.Ege Kökenli artık Kefaret dizisinde Nil karakterini canlandırmaktadır.

Kefaret Nil kimdir?

Küçük bir Anadolu kasabasındaki dededen kalma uçsuz bucaksız topraklarını satıp müteahhitlik işine giren ve kısa zamanda yaptığı bilgece yatırımlarla saygın bir servete sahip olan Nurettin Anıl, karısının ölümü sonrası işlerini kızı Nil’e devredip emeklilik hayalleri kurmaktadır. Oldum mümkün o kadar başarılı bir öğrenci olmayan Nil, özel üniversitenin işletme bölümünden mezun olması sonrası babasının inşa ettiği ve büyük bir reklam kampanyası ile açılan lüks bir AVM’nin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Kefaret nerede çekiliyor? Kefaret dizisi nerede çekildi? başlıklı makalemizde kefaret, kefaret dizisi ve kefaret hangi semtlerde çekildi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.