Genel Blog

KeyLock

18

KeyLock

KeyLock, bilgisayarını başka kullanıcılar ile paylaşmak istemeyen şahısların ücretsiz olarak yararlanabileceği bir bilgisayar kilitleme programı. Bu program doğru USB flash hafıza yardımıyla bilgisayarınızı kilitleyerek bambaşka şahısların bilgisayarınıza erişmesini sağlayabiliyorsunuz.

Epeyce güvenli bir program olan KeyLock, bilgisayar kilitleme işleminden sonra görev yöneticisine ulaşmanızı ve diğer bütün işlemleri yapmanızı engelliyor. Kilidi geri açtığınızda ise her şey çabucak geri geliyor. Bilgisayarınızın kilidini açabilmek için USB flash belleğinizi bilgisayarınıza takmanız tatmin edici. Windows’un standart ayarlarında da bulunan şifreli kilitleme özelliğine tarafından daha pratik ve güvenilir olan sistem bir uçtan bir uca, bilgisayarınızı başından ayrılırken artık endişe etmenize gerek yok.

Kendi içerisinde enerji tasarrufu özellikleri bulunduran program, bilhassa laptop kullanıcılarının düşük pil tüketimi yapmasını sağlıyor. Böylece ekstra bir program için fazla fazla enerji tüketimi olmuyor.

Kilit ekranı için farklı masaüstü görünümü ayarlamanızı karşılayan program, bilgisayarınızın kilidini açmaya çalışabileceğini düşündüğünüz kişilere minik sürprizler yapmanızı sağlıyor.

sık sık bilgisayarınızın başından kalkıyorsanız ve diğer kişilerin bilgisayarınıza ulaşmasını istemiyorsanız KeyLock programını tehlikesiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Wise Disk Cleaner Free başlıklı makalemizde best disk cleaner, disk cleaner ve disk cleanup hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.