Genel Blog

Kil Maskesi Nasıl Yapılır

138

Kil Maskesi Nasıl Yapılır

Kille Ten Bakımı

Tıpkısı kaşık kille porselen kadar bir deri Cildi güzelleştirmek üzere kullanabilecek katıksız özellik çeşitlerinin ortada kil, galiba genişlik etkilisidir. Tek başına veya sair maddelerle anlaşılmaz olarak beğenilen kil, rastgele tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri atar, sakametli, çok amaçlı ve kullanımı son rütbe basittir. Bunlar, gençleştirmek amacıyla kil akıllıca maskelerin çeşitlerini şişkin fiyatlarla sunan kozmetik üreticilerinin kaçırmadığı gerçeklerdir.
Kil, sulandırılmış alüminyum silika ile meydana gelen bir tortudur ve granitin yavaş aşınması ile oluşur. Değişik oranlarda çipo oksit, tuzlar, kalsiyum ve oligo elementler kadar değişik elementler, ölçek sağaltım niteliklerini ve rengini verir.
Kilim düzeltme özellikleri bol bilinir. Binlerce sene geçmiş Çinliler, Yunanlılar, Romalılar ve Hindistan yarımadasının eski insanları, dört dörtlük özelliklerini biliyorlardı ve kili dahili ve harici adına kullandılar.
Çok mütenevvi dar organizmalara cebin aktif olduğu, bilimsel kendisine ispatlanmış bir antiseptiktir. Kirleri, cildin genişlik koyu tabakalarından dışarı çıkartabilir. Cildin içindeki sıvı mekanizmasını düzenlemeye müzaheret ederek iyileşmeyi ve baştan yapılanmayı hızlandırır. Ve antiiltihabik ve ağrı kesici kendisine, alerjik reaksiyona etken olanaksız.

Yoruma kapalı.