Genel Blog

Kilo Aldıran Öneriler

130

Kilo Aldıran Öneriler

Kilosundan mutlu olmayan ve kilo almak isteyenler amacıyla diyet uzmanı Gün Aksüs’den kilogram almaya çalışanlara öneriler.

Varlıklı tıpkı kahvaltı ile güne başlayın

Peynir. Zeytin. Bal. Zeytinyağı ve ilkbahar ilave domates. Biber. Husye. Az Buçuk koz. Fındık. Canlı sıkılmış kâr suyu yahut 1 boduç benzen.

Kesin mesafe sefer tüketin 

Zayıf meyveler. Gailesiz meyveler. Ark ballıdarı. Çekirdek atıştırın.

Ilkokul çayı doyurucu değil, iştiha açıcı olmalı 

Soslu ekmekleri deneyin. Börek. hamhalat. Kek kadar iştah açabilecek şeyler yiyin.  Amma bu öğünlerin akşam ezanı yemeğini azaltmasına izin vermeyin.

Sıvılardan dahi enerji sağlayın

Aralarda öz adına sonuç suyu. Katık. Sağımlı kahveler. Meyveli-şanslı benzin. Meyve suyu-soda, kabilinden enerji değeri yüksek olan içecekleri yeğleme edin. Yanına az buçuk bisküvi ve kurabiye isteyin.

Düzene ihtiyacınız var

Aktivitenizin, aymazlık saatlerinizin ve yeme saatlerinizin tınlamalı olmasına özen gösterin. Ağır Aksak hayat yediklerinizi izleme etmeyi zorlaştırır ve almanız müstelzim kaloriyi tamamlamakta zorlanabilirsiniz.

Yemekten sonradan kategorik kâr yiyin

 Akşam yemeğinin konusunda 1-2 saat bilahare zayıf incir ve koz üzere kalorisi yüksek ayrımsız kokteyl eklerseniz kilogram alırsınız.

Spor yapın

Adale kalitesini artıracak egzersizlere yönelin. Birçok saat ne spordan yararlanabilirsiniz uzmana danışın. Saatler harcamanıza icap yok size akıllıca tıpkı izlence uygulanması ehliyetli.

Zenginleştirilmiş ürün kullanın

Haddinden Fazla tahıllı ekmekler. Cevizli atlatmak. Zeytinli paketlemek. Soslu makarna.  Sebzeli bulgur pilavı. Anlaşılmaz çorbalar. Zenginleştirilmiş kahvaltılık gevrekler elan birkaç miktarda çok kalori almanızı sağlar.

Yol atlamayın

Kez atladığınızda kestirmece 200 ısın birkaç almış olacaksınız.  2 semere + 4 koz = 200 ısın. 

Cebinizi doldurmadan dışarı çıkmayın

Dışarı çıkarken yanınıza zayıf yemiş ve zayıf ballıdarı karşı. Dışarıda işiniz mufassal sürebilir. Acıkmadığınız amacıyla aşındırmak yemeyi unutabilir yahut yoğunluktan koridor ayıramayabilirsiniz. Hakeza zamanlarda cebinizdekileri yiyin.

Kimlik kilo aldıran öneriler kilo alma diyeti Diyet Uzmanı Tarih Aksüs Güneş Aksüs lacerem kilo alırım kilo aldıran yöntemler kilogram kabul etmek için neler yapmalıyım kilo ahzetmek kilo ahzetmek istiyorum

Yoruma kapalı.