Genel Blog

Kilo Aldıran Yiyecekler-Ahmet Maranki Kilo Alma Formülü

208

Kilo Aldıran Yiyecekler-Ahmet Maranki Kilo Alma Formülü

Kilogram Aldıran Yiyecekler Ahmet Maranki Kilo Alma Formülü, amacıyla “kilo kabul etmek istiyorum” diyenlere Prof. Dr. Ahmet Maranki kilo ahiz yöntemleri, kilogram aldıran yiyecekler, zayıf kişilere önerileri ve aha size kilogram aldırıcı formül…
Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflığın dahi şişmanlık kabil vücut sağlığı üzere istenmeyen bir durumun olduğunu, algın kişilerin eğin direncinin düşük olduğunu ve bu sebeple bazı hastalıklara elan görgüsüz yakalandıklarını belirtiyor.
Zayıf olan ve kilo ahzetmek talip kişilere Prof. Dr. Ahmet Maranki aşağıdaki siyah üzüm kürü formülünü düzenli kendisine uygulamalarını referans ediyor. “Ben birlikte kilo ahzetmek istiyorum” diyorsanız aha size Prof. Dr. Ahmet Maranki kilo kabul etme yöntemleri..

Prof. Dr. Ahmet Maranki kilo alma yöntemleri: Prof. Dr. Ahmet Maranki kilo aldırıcı formülü aşağıda verilmiştir
250 gram cılız siyah üzüm içerisine 1 çay kaşığı büyüklüğünde kına kına ile 1 hisse akpelin arttırma edilir.
( Burda okuyucularımız karıştırmasınlar, kına kına eksantrik tıpkısı bitkidir, bildiğimiz kına değildir.)
UYARI : Kınakınanın çayı güçlü içilmemekle zira dozajın aşılması halinde (GÜNDE 3 GR ) zehirlenme bahis konusu kabil. Bu nedenle genellikle tentürü yahut tabii ilacı kullanılır.
Bu kokteyl vücut makinesinde çekilip 3 litre su içerisine karıştırılır. Arkası Sıra, yarı suyu gidinceye büyüklüğünde bu kür kaynatılır. Tülbent ile bu kür süzülüp (süzülmüş üzüm suyu ayrıksı aynı sert alınır) kalan posası ikinci defa 3 litre su içerisine karıştırılır ve yeniden nısıf suyu gidinceye kadar kaynatılır. Bu üzüm suyu bile tülbent ile süzüldükten sonra geçmiş özellikle elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır ve bu karışıma ayrımsız tutar şeker ilave edilir.
Sabahtan ikindi vaktine dek bol artağan bu üzüm küründen içilir. Akarsu içilmemelidir, ikindiden sonra susuz kalınır. Akşamdan bilahare verimli verimli yoğurt yenmelidir. Gece yarısı içine bal arttırma edilmiş benzin içilir. Prof. Dr. Ahmet Maranki bu terkipin asla bırakılmamasını söylüyor. Sabahları ise kahvaltıda çay adına sebze ve kâr suları içilmelidir.
Sn. Prof. Dr. Ahmet Maranki

Kimlik kilogram kabul etmek istiyorum Ahmet Maranki kilogram kabul etme Ahmet Maranki kilo aldırıcı formülü kuşkusuz kilogram alınır kilo almak için neler yapmalıyım kilo aldıran diyet

Yoruma kapalı.