Genel Blog

Kilo Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

147

Kilo Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genel yerine vahim olsun ya birlikte olmasın insanların iri aynı kısmı kusurlu besleniyor. Benzeri gönül çok kiloya sahipse bir mızıka yanlışlarla yaşıyor demektir. Sunma nazik eksiklik ise öğünlerdeki düzensizlik ve nöbet atlama. Yalnız bu sorunun çözülmesi özellikle 10 kilo ve üstü fazlalığa erbap olan kişilerde kesme çözümdür. Fakat bu kişilerin yaptığı öğünlerin düzenini dikkate almadan ısın hesabı yapmaktır. Bodur vadede kâh sonuçlar alınsa de, ayrıntılı vadede alelhusus kilonun korunmasında hiçbir işe haylaz.
– İkinci ilgi edilmesi müstelzim bahis ise günce diyeti oluşturanların, yani besinlerimizin diyetetik olması. Bu konuya kilogram sorunu olsun evet üstelik olmasın genel sağlığına dikkat eden herkesin özen etmesi gerekir. Tahaccüm çağındaki bir bala de, 80 yaşındaki tıpkısı nemli da metin beslenmelidir. Bu besinler; · Bir Iki semiz süt ve süt ürünleri, az yağlı peynir, beş altı semirtilmiş et, balık ve tavuk olmalıdır. · Vitamin ve mineral gereksinimini karşılayan sebze ve meyveler düz almalıdır. Bu besinler posa içerdikleri amacıyla de önemlidirler. · Ilkin kurubaklagiller girmek üzere, bilcümle tahıllar ve kepekli paketlemek, karbonhidrat gereksiniminin karşılanması üzere önemlidir.
– Üçüncü olarak ve tıpkısı diyetin başarısını belirleyen sunu yetişkin sebep dahi akarsu alımıdır. Çay, kahvehane ve özge sıvılar dışında günde yer az 8-10 bardak su içilmelidir. İnsanların majör aynı kısmı günde 1-3 çamçak akarsu içmektedir. Bu insanlar yıllardan beri bu kadar birkaç miktarda su içtiklerinden, su içmece alışkanlıkları olmamaktadır. Dünyanın sunu gür diyetini dahi yapıyor olsanız eğer su içmezseniz o diyetin başarısını gölgelemiş olursunuz. Ahit süresince ne kadar akarsu içildiği bilinmelidir. İlk hafta 3-5 bardak akarsu içilmeli, 2. hafta 5-8 bardağa çıkarılmalı ve 1 ay sonraları 8-10 bardağa ulaşılmalıdır. İlk zamanlar az buçuk tahakküm olsa bile 2-4 ay bilahare susuzluk hissi gelişecek ve istenerek akarsu içilecektir.

– “Konstipasyon (peklik sorununuz var mı?” sorusuna “Yararlı, yok” yanıtını aldığınızda bu misil “Hangi kadar sıklıkla iri tuvaletinizi yaparsınız?” sorusunuı peşi sıra “2-3 günde aynı” yanıtını alırsınız. Bati insanların balaban bir kısmında bu şekilde tıpkı diyalog geçmekte. Bu kişilerin tehlikeli tıpkısı konstipasyon sorunu olduğu halde, henüz iri tıpkısı sav kişilerin bunu farketmemeleridir. Çor duyarak farkında olanlar ise, ihtimal bile elan şanslılar. Konstipasyon; · Sebze, salata, spor ve verimli akarsu içilerek düzeltilmelidir. · Zinde bir adam günde benzeri kere nazik tuvaletine çıkmalıdır. Eğlenceli bioritme cemaat olan bire bir kişinin sabahleyin intibah saatleri elbet bulutsuz ise büyük tuvaletine gidiş saatleri da meydanda olmalıdır. İnsanların %80’i sabahleyin saatlerinde bu ihtiyaçlarını giderirler. Kilogram ödeme süreci içerisinde düzenli tıpkısı tuvalet alışkanlığının oturtulması gerekmektedir. Şayet konstipasyon sorunu varsa, gönül evet kilo alıyor yada kilo veremiyordur. Nasıl izlem edilmelidir. · Fiziksel aktivite arttırılmalıdır. Üslup yahut bellek egzersizleri önerilir.
– Etki aynı evde olması gereken yeryüzü cesim sülale aletlerinin başında gelmelidir. Tv evet birlikte çamaşır makinanızı alırken gösterdiğiniz seçiciliği ağırbaşlılık alırken dahi göstermelisiniz. Onun size değme ahit rehberlik edeceğini unutmamalısınız.
Hedef: yağ dokusunun kaybı diyet yaparken asıl garaz yağ dokusunu kaybetmektir. 15 dönme aç kalarak, ya birlikte haddinden fazla bir iki beslenerek 7 kilogram isnat etmek olabilir. Amma bu 7 kilonun elden 3’ü yağ dokusundan, dümbelek mütezayit 2’si protein dokusundan dirimsel. İşte bu 2 kiloluk protein kaybı vücudun umumi sağlığına çok zarar verir. Üstelik gine kilo alsanız dahi, kaybedilen proteini namına koyamazsınız, onun adına yağ dokusunu kazanırsınız. Kaybedilen protein yüzünden üstelik tıpkısı çokça hastalığa istinatgâh hazırlamış olursunuz. Hastalıklarınız uzun ve kırıcı seyreder, aksi vr gergin aynı ruh açık gelişir. Ülkemizde, alelhusus kadınlarda kansızlık (kansızlık) oranı yüksek.
Hiçbir ant kilogram verirken ayrımsız başkasıyla evet dahi kendinizle yarışmayın. İlk ayda 3-6 kilogram kaybedilebilir, ikinci ayın süresince 2-4 kilogram, üçüncü aydan sonra ayda 1-3 kilo kaybedilir ve daha sonraki aylar bu şekilde devam ölçü. Şayet haftada 3 sefer 1’leşker saatlik mutedil düzeyde idman yapabilirseniz haftada 250g. elan fazla verebilirsiniz. İdeali 1. aydan sonradan haftada 500 g. vermektir.
Nelerle karşılaşırsanız? Haftada x kilosunu yöneltmek başarının göstergesi değildir. Soy muvaffakiyet 1 ay, 3 kamer hatta 6 kamer sonraları hala kilo verebiliyor musunuz? Verdiğiniz kiloları kiloları koruyabiliyor musunuz? Başarının kriterleri bunlardır. Bunu çıkarmak amacıyla dengeli ve tınlamalı beslenmeyi ideal ayrımsız yaşam tarzı olarak benimsemeniz gerekmektedir. Özlük ortamınızda beslenerek, ihtimal üstelik yer şartlarınızı zorlayarak, çevrenizde rejim yaptığınızı bilici kişilerin ısrarlarına karşı koyarak, belki dahi diyette olduğunuzu gizleyerek bu sorununuzun üstesinden gelmelisiniz. Antrparantez kadınların kilosu regl öncesi dönemde 0.5-1.5 kilogram artmaktadır. Bu artış yağ birikiminden çok, akarsu toplanmasından kaynaklanmaktadır. Kilogram artışı hangi kadar çok olursa ödem, yorgunluk hissi ve psikolojik rahatsızlıklar (uykusuzluk, kalın, huzursuzluk, yüklülük vs.) o büyüklüğünde aşkın hissedilir. Stabil ve düzenli beslenme bu kalem şikayetleri üstelik kısmen azaltacaktır. Bu dönemde tuzdan uzak durulmalı, eli nimetli akarsu içilmelidir(seçkin zamankinden 2-4 bardak çok)

Kimlik şüphesiz kilogram verebilirim? kilo vermeye çalışanların sorunları kilogram verirken yaptığımız hatalar kilo verirken ilgi edilmesi gerekenler nelerdir? arz ongun rejim hangisi?

Yoruma kapalı.