Genel Blog

Kilo Vermede Zayıflama Haplarının Etkileri

166

Kilo Vermede Zayıflama Haplarının Etkileri

Kilogram Kaybı İçin Sihirli Haplar
Bizler genelde kilogram vermek için kabil olan genişlik tez ve arz mahdut yolları arardururuz. Bu sayede büyüklüğü yüzlerce milyarlar doları bulan tıpkı sektörgelişmiştir: kefaret ilaçları ve kefaret yiyecekleri sektörü. Fakat bizlere verilen bu mahsulat işe yarıyor mu ve elan bile önemlisi bu ürünler sağlığımıza engel verebilir mi ? Halen önemsizleşmek amacıyla rejim yapanlara destek olmak amacı ilekullanılan 5-6 lime pop çıkar yol bulunmaktadır. Bunların beraberinde şart gibi yahut eşya yerine tüketilerek zayıflatacağı söylenen çokça sayıda yayın bulunmaktadır. Kilo dahası olanların ayrımsız kısmı zayıflama ürünlerini kullanırken, ekseriyet için bazen yöntemler denemekte ve çok öğütücü diş derman kullanmaktadır.
Şişmanlık (obezite) vakayiname tıpkı çor adına kabul edilebilir ve diğer süreğen hastalıklar gibi dereceleri vardır. Obesitenin derecesi de Cisim Yığın İndeksi (VKİ) ile hesaplanır (hesap etmek amacıyla tıklayın).
Sonuçta çıkan VKİ sayınız ne kadar faziletkâr ise şişmanlığa sınırlı gelişebilecek tıpkı hastalığa yakalanma şansınız o kadar fazladır.
VKİ değeri 30 veya üzerinde çıkanlar, zayıflama ilacı kullanma gereksinimi olan kişilerdir denilebilir. Veya VKİ sayınız 27 ve üstünde ise ve şişmanlıkla ilişkili olabilecek ayrımsız hastalığınız varsa (diyabet, hipertansiyon kadar) gine zayıflama ilacı kullanmanız gerekebilir.
Zayıflama ilaçları arasında sunu çokça kullanılanlar Reductil(=Meridia) ve Xenical(=Orlistat) dir. Rastgele iki ilacın da ağırlık mekanizmaları son rütbe farklıdır ve temas biri yanında taraf etkilerle gelmektedir. Gelişigüzel iki umar bile zayıflamaya koruyucu olabilecek etkilere sahiptirler, fakat seçme ikisi bile aradığımız SİHİRLİ HAPLAR DEĞİLLERDİR.

Reductil Reductil iştiha stoper değildir, ancak beyinde bulunan iştiha kontrol merkezleri üstünde etisi vardır. Beyne etkisi farklı birçok antidepresan (depresyonu ortadan kriko) ilaçlar gibidir. Reductil, kişide arama duygusu oluşmasına bozukluk peki. Konunun otörleri reductil in alelhusus daima kıtlık hisseden ve şart düşünmekten kendini alıkoyamayanlar için ülküsel olduğunu belirtiyorlar. İlacı üreten firmaya göre ilacın kullanılmaya başlandığı geçmiş ay böylecene arz birkaç 2-2.5 kg kilo kaybı beklenebilir. Reducti mağara taraf etkileri genellikle hafiftir ve kenar kuruluğu, ölme, uykusuzluk ve mebde ağrısı yapabilir. Bazılarında reductil alımı ile alay malay sakil derecede gerilim artışı saptanmıştır, bu nedenle önceki tıpkı birçok ay tansiyonunuzun kontrolü gerekebilir. Gerilim problemi olan kişilerin reductil alması zararlı türlü, denilmektedir. Antrparantez 16 yaşın altındaki torunlar, anti-depresan derman kullananlar ve migren ilacı alanların bile reductil almaması önerilmektedir.
Xenical (Orlistat) Orlistat, yiyeceklerle alınan yağların üçte birinin bağırsaklar vasıtasıyla emilmesini engellemektedir. Emilmeyen üçte iki yağ barsaklar marifetiyle bok ile atılmaktadır. Orlistatın adamakıllı olmayan yan etkileri doğal gaz oluşumunun artışı, kalın dışkılama, edim ve besili dışkıdır. Yeniden uzmanlara bakarak, bu yan etkiler devir içerisinde azalmaktadır, ancak antlaşma içerisinde fazlaca yağ yenilen değme hangi aynı durumda yan etkiler esasen artabilir. Yetiştirici firma, birkaç kalorili diyete devam fail ve orlistat kullanan kişilerin aynı yılda sayı farkı namına 6.5-7 kg zayıfladılarını meğerse sadece düşük kalorili diyetle beslenenlerin averaj ayrımsız yılda 2.5-3 kg zayıfladıklarını iddia etmektedir. Yağların üçte aynı emilmeden atılacağından, bu ilacı kullananların ilave namına yağda çözünen vitaminleri (A, D, E ve K vitaminleri ve beta karoten) almaları önerilmektedir. Spastik kolon (irirtabıl barsak sendromu) kabil sindirim problemleri olanların orlistat kullanmamaları önerilebilir.
Bu ilaçlar aradığımız bayağı ve tez çözümler mi ?
Bazı uzmanlar perhiz haplarının yeterince çabuk ve yalınç analizör olduğunu ve önemsizleşmek isteyenlerin mucize beklentisi içerisinde bulunmamaları gerektiğini söylüyorlar.
Farklı düşüncede olan ara sıra uzmanlarsa cemi bu ilaçların az miktarda etkiye topluluk olduğunu ve arz iyi çalışma sonuçlarına göre birlikte bu ilaçlarla fakat kilonuzun %10 unu verebileceğinizin saptandığını belirtiyorlar; ayrıca bu ilaçların kullanımına son verildiğinde gine kilo almaya başlayabilirsiniz diyerek ekliyorlar.
Ve unutulmaması gereken tıpkısı bekçi tıpkı umar alıyorsanız bir iki yahut haddinden fazla taraf etkisinin de olacağını unutmayın ve daim titiz olun.
Lakin parçalanmamış uzmanların birleştikleri benzeri ortak nokta var: zayıflama ilaçları kişinin sahn tarzlarını tebdil isteklerine hangi kadar çokça katkısı olursa o kadar faydalıdır. İlaçlar kilogram vermenizi elan mahdut ve arama edilebilir bir hale getirebilirler, ancak yer ongun umar de çabucak ves adece sizin kilogram verme girişimlerinize koruyucu olabilir, siz ceht göstermedikçe ilaçlar tek başlarına sizi zayıflatamazlar.

Etiket zayıflama haplarının zararları nelerdir? zayıflama haplarının zararları var mı? Reductil nedir? kefaret hapları zayıflatır mı? vücuttaki yağların kaçta kaçı eritiliyor? uzmanların zayıflama hapları için yorumları ilaçlar kilogram verdirir mi?

Yoruma kapalı.