Genel Blog

Kırışıklığı Önleyen Ucuz Kremler

177

Kırışıklığı Önleyen Ucuz Kremler

ABD’de yapılan ayrımsız araştırı, fiyatlı kırışıklık kremlerinin ucuzlardan henüz çalışkan olmadığını ortaya çıkardı.
“Consumer Reports” dergisinin araştırmasında piyasadaki 19 dolarlık bir kremin, kırışıklıkları azaltmada yer aktif kitap olduğu saptandı.
Araştırmacılar, piyasadaki kremlerin hiçbirinin yüzdelik münhal farklılık yaratmadığına özen çektiler.
12 haftalık kullanımdan sonraları, yer dolgunca sonucu veren ürünlerin da kırışıklıkların derinliğini ortalama yüzde 10’dan henüz az oranda azalttığı, bunun da bariz gözle güçlükle görülebilecek bire bir farklılık olduğu kaydedildi.

Derginin ayrımsız yetkilisi, “Testler, bu ürünlerin derinin görünümünde kavi beş altı mübayenet yaptığını ve ürünün fiyatıyla faydası ortada bağlantı bulunmadığını ortaya çıkardı” dedi.
Kar amacı gütmeyen Tüketici Birliği’nin yayınladığı ”Consumer Reports” dergisinin araştırmasında, piyasada bildirme haddinden fazla satılan ve fiyatları 19 dolarla 355 dolar arasında değişen mahsulat teste tabi tutuldu.
Her aynı krem 30-70 gözyaşı arasındaki 17 ila 23 eş üstünde denendi. Sonuçlar kozmetik sınama alanında uzman Avrupa’daki tıpkı laboratuarda değerlendirildi.
Kadınlar, yüzlerinin aynı tarafına sınav ürününü sürerlerken, sair tarafına laboratuarın ölçün nemlendirici kremini sürüdü. Testlerden sonraları kırışıklığın derinliğini ve derinin sıkılığını tespit etmek amacıyla faziletli uygulayım bilimi ürünü optikçi cihazlar kullanıldı.
Amerikalılar kırışıklık inhibitör kremlere yılda 1 milyar dolar harcıyorlar.

Etiket kırışık kremleri kırışık kremlerinin yararı varmıdır? muhtel kırışık kremleri gelecek yaşlardaki kırışıklıklar üzere neler yapılabilir? berduş büzüşük kremleri

Yoruma kapalı.