Genel Blog

Kırışıklıkları Engelleyen Yiyecekler

200

Kırışıklıkları Engelleyen Yiyecekler

Tagaddi ve büzüşük oluşumu arasında emniyetsiz ayrımsız bağlantı olduğunu savunan Harvardlı müderris ve eczacı Nicholas Perricone’ye göre şeker hastalığı, beyaz un, makarna, kumpir üzere çağ şekerinin acul yükselmesine illet olan yalınç karbonhidratlar yaşlanma sürecini da hızlandırmaktadır.
Ten elastikiyetini kaybeder
Alelhusus şeker hastalığı ve şekere dönüşümü elan mahdut olan besinler ten yaşlanmasını sağlayan bildirme balaban düşmanlardır. Kandaki şeker hastalığı miktarı yükseldikçe, yaşlanma hızı de artar. Yapılan araştırmalara bakarak, diyabetli eşhas, nefes şekeri normal düzeyde olanlardan çokça elan erken ve acele yaşlanıyorlar. Şeker Hastalığı, vücuttaki insülin miktarını artırmakta bu bile yağların depolanmasını hızlandırmaktadır.

Mufassal yıllar karbonhidratlı ve şekerli besinleri tüketen kişilerde kolajen denilen ve derinin elastikiyetini ve birlikte gerginliğini sağlayan maddeler inatçı yönde etkilenir. Cilt elastikiyetini kaybeder, şeker hastalığı moleküllerinin kolajene bağlandığı bölgelerde kırışıklar meydana dirimsel. Dem şekeri yükselince, vücutta azade radikallerin sayısı artar. Başıboş radikaller vücut hücrelerinde ve dokularda hasara illet olurlar. Tıpkısı zamanda yaşla gelişigüzel de vücudumuzdaki azade kökten miktarında artış yaşanır.
Beslenmenin yaşlanmaya karşı yer tüvana zırh olduğunu unutmayıp, bize verilen birbirinden mugaddi ve
lezzetli besinlerden tek hemen tüketmeye başlamalıyız…
Kırışıklıkları yokeden yiyecekler
Vücudumuzun her bir hücresini tam derecede besleyebilmek üzere günce alınması müstelzim elli kadar azık öğesi bulunmaktadır. Özellikle A, C ve E kadar antioksidan vitaminleri ile folik asit yönünden zengin, yağ ve tuz açısından dengeli aynı diyetin ihtiyarlama sürecini geriye aldığı bilinmektedir.
Beslenme ve büzüşük oluşumu arasında inanılmaz ayrımsız angajman olduğunu savunan Harvardlı müderris ve eczacı Nicholas Perricone’ye göre şeker, beyaz un, makarna, patates kabil koku şekerinin acul yükselmesine neden olan niteliksiz karbonhidratlar ihtiyarlama sürecini de hızlandırmaktadır.
Ten elastikiyetini kaybeder
Hele şeker hastalığı ve şekere dönüşümü elan cılız olan besinler kap yaşlanmasını sağlayan sunu balaban düşmanlardır. Kandaki şeker hastalığı miktarı yükseldikçe, yaşlanma hızı birlikte artar. Yapılan araştırmalara göre, diyabetli eşhas, soluk şekeri normal düzeyde olanlardan çokça elan erken ve tez yaşlanıyorlar. Şeker, vücuttaki insülin miktarını artırmakta bu bile yağların depolanmasını hızlandırmaktadır.
Etraflı yıllar karbonhidratlı ve lezzetli besinleri tüketen kişilerde kolajen denilen ve derinin elastikiyetini ve bile gerginliğini sağlayıcı maddeler münasebetsiz yönde etkilenir. Kap elastikiyetini kaybeder, şeker moleküllerinin kolajene bağlandığı bölgelerde kırışıklar meydana sağlık. Soluk şekeri yükselince, vücutta erkin radikallerin sayısı artar. Serbest radikaller vücut hücrelerinde ve dokularda hasara hastalık olurlar. Ayrımsız zamanda yaşla alay malay bile vücudumuzdaki azade kökten miktarında artma yaşanır.
Beslenmenin yaşlanmaya karşı sunma hararetli cebe olduğunu unutmayıp, bize sunulan birbirinden mugaddi ve içimli besinlerden on paralık hemen tüketmeye başlamalıyız…
Cildinize besinlerle deneyimsizlik aşılamak istiyorsanız aşağıdaki tavsiyeler benzeri ayn atın!
* Vücudun mebzul birinci sınıf proteinlere ve makul yağlara ihtiyacı vardır. Faziletli kaliteli protein tüketmemek, hücrelerin bozulmasına ve vücudun pres işleminde mahdut kalmasına yol açtığı amacıyla bu nedenle hele yüksek birinci sınıf protein içeren balık/tavuk/açık ağızlı tüketilmelidir. (narin kırmızı cilt kayran almıyor önerilerde!)
* Doymuş yağlardan uzak durulmalı (margarin, sadeyağ) ve doymamış yağlar (zeytinyağı, kanola, soya, mısırözü) yeğleme edilmelidir.
* Taze görünmek amacıyla erdemli glisemik yüklü karbonhidrat olan büzük şekeri, bal, pekmez, çikolata, darı, makarna, pilav ve savuşturmak üzere yiyeceklerden ırak durulmalı onun namına koku şekerini kırıcı yükseltip insülini bir iki münebbih karambol karbonhidratlar tercih edilmelidir.
* Yeşil ve turuncu mülevven sebzeler vücudun A vitamini seviyesini yükseltmekte, böylecene ten hücreleri güçlenip, cilt elan etkili ve bembeyaz olmaktadır.
* Somon, beyaz dolgun balık, kabuklu bahir ürünleri, tavuk, hırtapoz, ıspanak, kuşkonmaz, dürme, sarımsak, brokoli, karnabit, rezene, yulaf, kül baklagiller, arpa, esmer buğday, zeytinyağı, er bezi, az semiz benzen, koz, fındık, badem, fıstık kabilinden kaba kabuklular ile kiraz, yeşil elma, kavun, ekşi kiraz, greyfurt, armut, erik, şeftali, avokado ve portakal kabil meyvelerin büzüşmüş inhibütör olduğunu belirtilmektedir.
* soya fasulyesi ve düzlük elması üstelik içerdiği nebati östrojen yardımıyla cilde cila vermekte ve cildin gerginliğini sağlamaktadır.
* Omega-3, bire bir sair ismiyle ‘alfa linolenik hamız’ için semirtilmiş balıklar (somon, titrem, uskumru), ceviz, badem, soya filizi, zayıf fasulye, soya fasulyesi, nohut, keten tohumu ve yeşil yapraklı sebzeler tercih edilmelidir.
* Besinlerin hücrelere taşınmasını, atıkların bile hücrelerden dışarıya çıkışını sağladığı amacıyla her çevrim kesinkes 8-12 çamçak su içmelidir.
* Azade radikallere karşı kocaman hücre koruyucu maddeler içerdiği amacıyla Yeşil öz tüketimi arttırılmalıdır.
* Tam uykuyu almak amacıyla 7-8 saat uyunmalıdır.
* Sigara ve alkolden uzak durulmalıdır.

Etiket beniz kırışıklığı pekâlâ giderilir? cilt kırışıklığı kuşkusuz giderilir? sorumluluk kırışıklığı Kırışık ve fasıla obstrüksiyon kırışıklıktan nasış kurtulurum kırışıklığı engelleyen yiyecekler vucüt kırışıklığından lacerem kurtulurum

Yoruma kapalı.