Genel Blog

Kırışıklıkları Önleme Formülü

173

Kırışıklıkları Önleme Formülü

CİLDİNİZ YAŞLANMASIN
Uzmanlara bakarak aşağıdaki kap hizmet önerileri ile cildiniz tamamıyla güre kalır. İşte öneriler…
Daha aşkın domates ve domates ürünü tüketin: Domates ürünlerindeki likopenin devir ışınlarının cilt yaşlandırıcı etkisini yüzdelik 20-40 oranında azalttığını gösteren haddinden fazla sayıda araştırı var.
Antioksidan gücü varlıklı üç meyveye öncelik verin: Efdal antioksidan içerikleri dolayısıyla erik, üzüm ve elmanın beslenmede öncelik taşıması gereken meyveler olduğu belirtiliyor.
Omega-3 zengini balıklardan bundan sonra yararlanın: Omega-3 yağ asitlerinden EPA’nın güneş ışınlarına tutkun ten hasarını azaltmada balaban ayrımsız etkisi olduğu belirlenmiştir. Ülkemiz balıklarında bile Omega-3 bol miktarda mevcut: Uskumru, hamsi, levrek bunlardan bazıları.
Omega-6 yağ asitlerinden bindi alın: Bitkisel yağlarda (zeytinyağı, fındık hasım, ayçiçeği yağı) mevcut Omega-6 yağ asitlerinin bile cilt dostu olduklarını unutmayın.
Turunçgillerden zengin aynı rızık planı yapın: Vakit Kaybetmeden portakal, greyfurt tüketmekle yetinmeyin. Turunç kabuğunda mevcut “d-limonene” isimli maddenin ten dostu olduğu belirlendi.
Yeşil ve yağız çaydan yararlanın: Alelhusus yeşil çayın güçlü ayrımsız kap dostu olduğu şüphesiz. Yesil ve yağız çaydaki (elan birkaç etkilidir) bu pahal, içerme ettikleri polifenollerle iliskilidir.
artık göveri tüketin: Sebzelerin da genişlik renkli olanlarını ve sunma tazelerini tüketin.
Keten tohumu ile tanışın: Keten tohumunda Omega-6 yag asitlerinin üstelik bulundugunu bilirseniz, bu haşat amma etkin besinin cildiniz amacıyla bile yüce tıpkı destek olduğunu unutmazsınız.

Etiket CİLDİNİZ YAŞLANMASIN Elan çok domates ve domates ürünü tüketin Antioksidan gücü zengin üç meyveye öncelik verin Omega-3 zengini balıklardan çıktı yararlanın Omega-6 yağ asitlerinden bindi cebin Turunçgillerden varlıklı tıpkısı nevale planı yapın Yeşil ve yağız çaydan yararlanın imdi göveri tüketin Keten tohumu ile tanışıni ErkenYaşlanmayı Önleyin

Yoruma kapalı.