Genel Blog

Kırmızı Biber Hapının Zararı

129

Kırmızı Biber Hapının Zararı

Akıbet dönemlerde Obezitelere alın üretilen zayıflama ilaçlarından biri olan Kırmızı Biber hapının zayıflamada balaban etkisi olduğunu idda edilirken, canip etkisi olduğunu ürünü kullananlardan gizlemekteler. Kırmızı biber hapı ÖLÜM’e defa açıyormuş. Dr.Bağımsız GÖKNEL bu laf karşı çok bati açıklamalarda bulundu. İnternette Satışı yapılan ve bir nice sitede dahi reklamı olan bu hap Şişmanlık sorunu ortadan kaldırdığı kabilinden Birlikte Ölümüde getiriyor. Bu nedenle Kırmızı Biber Hapını kullanmadan aşağıdaki açıklamamızı ongun okumalısınız.. Www..Kadinay.Net Diyet Namına Her Şeyi Bulabilirsiniz..

 

Yeni Şafak gazetesinin haberine bakarak; Farmakognozi ve Fitoterapi Derneği üyesi Dr. Müstakil Göknel, bu konu ile ilişkin çok tehlikeli uyarılarda bulunuyor ve ölüme bile kat açabilen zayıflama ürünlerine ve içeriklerine dikkat çekiyor. Tedricen artan sivri gösterişli olma evinsiz yerine tanımlanan obezite, bireylerde dayanıklı çokça sağlık sorununa kat açtığı gibi kozmetik açıdan bireyde yavaş ruh bilimsel sorunların ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu nedenle çetin olan şahıslar hele internetteki cepheli bilgilerden dolayı yanlış bir şekilde bilgileniyor ve kişi sağlıklarını hiçe sayarcasına yaşamlarını riske sokuyor. Sonuç yaşadığımız görüngü bile buna yeknesak. 110 kiloluk aynı kişinin, “kırmızıbiber hapı” yerine tanımlanan bir nişane (ilaç değil) nedeni ile hayatını kaybettiğini öğrendik. Akıbet kademe çığlık benzeri olay. Fakat bu, sadece buz dağının akarsu üstünde hasıl kısmın haddinden fazla alelade tıpkı parçası.

KIRMIZI BİBER ZAYIFLATIYOR, FAKAT… Dr Bağımsız Göknel, “Zayıflattığı söylenen tıpkısı topluluk mahsulat dokunaklı şahıslar aracılığıyla kullanılıyor. Bunun parçalanmamış tersi kendisine üstelik eczanelerde, yemeden içmeden hekim kontrolünde ve reçetesi olmadan kullanılması yasak olan, sibutramin ve orlistat çalışkan maddeli ilaçlar üstelik kâin. Bu sonuç vakada üstelik ölüme nöbet açtığı söylenen ürünün içre kırmızıbiber ekstresi olduğu söyleniyor. Ancak tıbbi ezbere geçmemiş tıpkı ürünün süresince hangi olduğu asla bilinemez. Kırmızıbiber amiyane zayıflamaya yardımcı olabilir ve oldukça tehlikesiz (taraf etkisi olmayacağı beklenen) bire bir besin maddesidir. Yapılan araştırmalarda dahi kilogram kaybını hızlandırıcı etkileri olduğu saptanmıştır. Fakat günümüzde hiçbir çare ya dahi besin komponenti kalori kısıtlaması uygulamadan ehliyetli kilo verdiremez. Çuşka içre bulunan kapsaisin maddesi vücutta adrenalin hormonunun artmasına kat açarak metabolizmayı hızlandırmakta ve tokluk hissi oluşturabilmektedir. Ancak 110 kiloluk benzeri kişide bu sıkıntı ölümsek benzer” diyor.

YEŞİL ÇAY NE GÜNE DURUYOR, DENEYİN UZMAN DOKTOR, “Kilogram sorunu olan kişilerin, Afiyet Bakanlığınca konfirme ve ağır tek canip etkisi olmaması nedeni ile reçetesiz satışına cevaz mevdu yeşil çay ekstresi ve düşük miktarda kafein içeren zayıflama tabletlerini kullanabilirler. Bunun yanında gene Afiyet Bakanlığı’ndan musaddak üzüm çekirdeği ekstresi ile hususi ayrımsız krom formu olan krompolinikolinat içeren zayıflatıcı ve çağ şekerini aranjör tabii tabletleri kullanabilirler. Bu en son fenomen kilogram sorunu olan kişilerin evet doktor kontrolünde umar kullanabileceklerini ya dahi eczanelerden alabilecekleri Afiyet Bakanlığı mezun zayıflama tabletlerini kullanabileceklerini çok engelsiz bir şekilde hatırlatmıştır” dedi.
Canını dost bu haplardan ırak dursun İnternette reklamı yapılan ve satılan zayıflama hapları ahiret yolculuğu saçıyor. Uzmanlar, bu kabil ürünlerden uzak durulmasını gerektiğinin ısrarla altını çiziyor. Dr. Bağımsız Milletvekili Göknel, yeşil çay ve Esenlik Bakanlığı’ndan musaddak üzüm çekirdeği ekstresinin şişmanlık sorunu olan kişilerde işe yarayebileceğini belirtiyor.

Etiket al biber hapı kırmızı biber hapının zararları al biber hapı öldürürmü kırmızı biber hapı zayıflatırmı al biber hapı faydaları kırmızı biber hapı kullanımı Dr Bağımsız GÖKNEL Al Biber Ölüme Kere Açarmı

Yoruma kapalı.