Genel Blog

Kırmızı Kamyon bu akşam neden yok? Kırmızı Kamyon yayından kalktı mı, yeni bölümler ne zaman?

17

Kırmızı Kamyon bu akşam neden yok? Kırmızı Kamyon yayından kalktı mı, yeni bölümler ne zaman?

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle Türkiye’de daha önce yapılmamış bir işe imza atan Kırmızı Kamyon’un çekimleri sürat kesmeden devam ediyor. Geçen hafta birincil bölümü yayınlanan Kırmızı Kamyon dizisiyle ilgili Show TV’den tanımlama geldi. Peki ama Kırmızı Kamyon bu akşam niçin değil?

Kırmızı Kamyon yeni birim ne vakit, yayından kalktı mı?

Kırmızı Kamyon Haziran ayının ilk haftası ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Show TV’nin, Türkiye televizyonlarında daha önce işlenmemiş bir hikayeyi seyirci ile buluşturan 10. Konut imzalı “Kırmızı Kamyon” dizisi yeni bölümleriyle Haziran ayında ekranlara gelecek.

Sema Ergenekon’un program metni süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Ihtilal Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda; Şatafat Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır buluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir, gerçek adı ne? Gülcan Arslan kaç yaşında? başlıklı makalemizde doğduğun ev kaderindir 14 bölüm full izle, doğduğun ev kaderindir fragmanı ve doğduğun ev kaderindir oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.