Genel Blog

Kırmızı Oda Emre kimdir, gerçek adı ne? Kırmızı Oda Emre öldü mü?

899

Kırmızı Oda Emre kimdir, gerçek adı ne? Kırmızı Oda Emre öldü mü?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteri çocukluğundaki sırları anlattı. Sadi, Miço ve Emre ”Muhteşem üçlü” olarak hiç ayrılmayacaklarını belirtir. Dizinin izleyicileri rahatsızlık geçiren Emre’nin ölüp ölmediği hakkında data sahibi olmak istiyor. İşte Kırmızı Oda Emre hakkında bilgiler…

Kırmızı Oda Emre öldü mü?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi (Erkan Petekkaya) ise arkadaşlarıyla birlikte planladıkları kaça girişimleri başarısız olunca Abdullah ve adamlarının onlara yaptıklarını anlatır. Kırmızı Oda dizisinde Emre öksürdüğü için arkadaşları kadar ilgi görmektedir. Sadi, Emre’ye üstünü verip onun üşümemesini sağlamaya çalışır. Miço ise o sırada Emre ve Sadi’ye ”Muhteşem üçlü asla bozulmayacak, biz hiç ayrılmayacağız.” demiştir. Sadi Emre’ye hap ve poğaça almıştır. Hekim bayan ile konuşan Sadi sokaktan meyve toplayıp Emre’nin vitamin ihtiyacını karşılamaya çalıştığını belirtti. Sadi, ”Emre bir türlü iyileşemedi.” diyerek ağladı.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda Sadi'nin küçüklüğünü kim canlandırıyor? Kadir Bertan kimdir, kaç yaşında? başlıklı makalemizde kadir bertan, kırmızı oda ve kırmızı oda sadi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.