Genel Blog

Kırmızı Oda Mitra ile Zafer Aşk Yaşıyor mu?

101

Kırmızı Oda Mitra ile Zafer Aşk Yaşıyor mu?

Bilgiyo – TV8 kanalında Cuma akşamları gerçek hayat hikayelerini ekrana getiren Kırmızı Oda dizisi izlenme rekoru kırmaya devam ediyor. Son haftalarda Kırmızı Oda Galibiyet ile Nihal’in reel hikayesi merak konusu olurken, babasından zor görebilen Baba Vahit bey’in İranlı Mitra ile olan hikayesi izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Oda Mitra ile Galibiyet aşk yaşadı mı? Kırmızı Oda dizisinde Başarı ile Şehrazat sevgili oldu mu sorularının yanıtı araştırılıyor.

Kırmızı Oda Şehrazat ile Galibiyet Aşk Yaşıyor mu?

Madalyonun İçi kitabında geçen “Binbir Gece” bölümünde Nihal ve Galibiyet’in hikayesi ve Vahit Karahan’ın hayatı anlatılıyor. Kitapta “Binbir Gece Masalı” bölümleri 4 ayrı bölümde ele alınmaktadır. Birinci bölümde Nihal ile Galibiyet’in çocukluğu, ikinci bölümde Nihal ile Galibiyet’in evliliği, üçüncü bölümde Zafer’ın babası ve son olarak iyileşme süreci. Vahit Bey dördüncü bölümde okuyucu karşısına çıkıyor. Vahit Bey ile benzer olarak Mitra’nın hayatı, Bin Bir Gece bölümünde okuyucunun karşısına çıkıyor.

Vahit Bey ve Mitra’nın aşk hikayesi gerçekten dizide anlatıldığı değin detaylı olarak kitapta yer almıyor. Mitra’nın gerçek adı kitapta “Nurhayat” olarak geçiyor. Nurhayat karakteri, Vahit Bey’in ölümünden daha sonra kitapta karşımıza çıkıyor. Çünkü Vahit Bey, hastalığından nedeniyle otelinin zarar gördüğünü düşünerek satıyor. Fakat aile, otelin satışını iptal edip rahatsızlık raporu ile geri edinmek için uğraş ediyor. Vahit Bey’in ölümünden sonra Başarı, babasının kendisine bıraktığı uzun bir itiraf mektubunu bulur. Bu mektupta Vahit Bey’in 18 yıldır Galibiyet ve annesinden diğer bir ailesi olduğu ortaya çıkıyor. Kitapta Nurhayat ile Vahit Bey arasındaki ilişkinin başlangıcı ve Nurhayat’ın ailesi hakkında herhangi bir detaylar yer almıyor.

Yoruma kapalı.