Genel Blog

Kırmızı Oda Mitra ’nın babası gerçek adı ne? Kırmızı Oda Rıza Kimdir?

140

Kırmızı Oda Mitra ’nın babası gerçek adı ne? Kırmızı Oda Rıza Kimdir?

Bilgiyo – Kırmızı Oda isimli diziye yeni dahil olan Rıza karakteri seyircide büyük bir merak uyandırmayı başardı. Yakışıklılığı ile dikkatleri üstüne çeken oyuncu seyirci tarafından oldukça merak edilmeye başlandı. Peki, Kırmızı Oda dizisi Mitra ’nın babası Rıza kim? Hakiki adı ne? İşte cevabı…

TV 8 ’in merakla peşine düşüp takip edilen dizisi Kırmızı Oda Mitra karakterinin sahnelerinde flashback sahnelerinde Mitra ’nın babası Rıza ’da karşımıza çıkıyor.

İranlı iş adamı Rıza ’yı Mitra ’nın annesi görür görmez aşık olur. Evli ve 2 çocuk babası olan Rıza, Cahide ’ye yuva kurar. Cahide, 2. evliliği olmasına karşın Rıza ile evlenir ve Mitra doğar. Rıza aniden ortadan kaybolup geri dönmeyince Mitra ile annesini bir telaş kaplar. Rıza ’nın ilk eşi gelerek Rıza ile ilgili yalan beyan vermeleriyle ilgili Mitra ile annesini ikna eder ve Rıza ’nın borçlu olduğunu ve ona iftira atılmak istediğini söyleyerek geri gider. Mitra ise yalan söylediğinden dolayı kendini fena hisseder.

Kırmızı Oda Mitra’nın Babası Rıza ’nın reel adı nedir?

1976 yılı Ağustos ayı İstanbul doğumlu olan Cem Uçan Aslan burcudur. İlk kere 2012 ’de ekranlara gelen Ilginç Hikayeler isimli dizide canlandırdığı Ozan karakteri ile seyirci ile buluşan oyuncu aynı yıl Bir Hikayem var adlı sinema filminde de oynamıştır. Oyuncunun tanınmasına en fazla katkı karşılayan proje ise Diriliş Ertuğrul dizisi olmuştur. Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Filinta Bin Yılın Şafağı adlı dizide Bıçak Ali karakteri ile ekranlara gelen Uçan, dizi eleştirmenlerinden tam not almayı başarmıştır.

Yoruma kapalı.