Genel Blog

Kırmızı Oda Nazlı(Pınar Deniz) kimdir? Kırmızı Oda Nazlı’nın gerçek hikayesi nedir? Nazlı’nın hastalığı nedir?

19

Kırmızı Oda Nazlı(Pınar Deniz) kimdir? Kırmızı Oda Nazlı'nın gerçek hikayesi nedir? Nazlı'nın hastalığı nedir?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun reel karakterlerin reel hayat öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’nın kadrosuna Pınar Deniz Nazlı karakteriyle dahil oldu.  Diziseverler Kırmızı Oda’da ekrana gelen bölümde Nazlı olarak Pınar Deniz’i izledi.

Kırmızı Oda’nın 12 Şubat tarihli son bölümünde Nazlı’nın anne ve babasının evliliklerinde yaşadığı problemleriyle ilgili anlattıkları dikkat çekti. Nazlı’nın yaşadığı korkuların sebebinin ortaya çıkması ise bu bölümde ekranlara yansıdı.

Kırmızı Oda Nazlı’nın gerçek hikayesi nedir?

Nazlı iyi bir eğitim almış ve iyi bir aile geçmişi var gibi görünüyor ama Recai’ye olan fazla düşkünlüğü onunla ilgili soru işaretlerine sebep oluyor. Bu takıntılı halleri dizide nereye bağlanacak merak ediliyor. Gerçek hikayesine bakılacak olursa Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabındaki Nalan sahiden Nazlı. Kitapta Nalan ve Hayri evli değildir. Nalan iyi bir ailenin, tanınmış bir aileye gelin gitmiş kızıdır. Hayri ise bu evde Nalan’a şoförlük yapan, Türkan ile evli ve bir kız çocuğu olan bir adamdır. 

602796cfc8c37327dc1d0fa8

Kırmızı Oda Nazlı’nın hastalığı nedir?

Arkadaş toplantısında şimdiki eşiyle tanışan ve sonrasında Recai’nin peşinden koştuğu Nazlı birincil başlarda Recai’yi dikkate almamıştır. Ama Recai ondan vazgeçmeyip sonunda Nazlı’yı kandırmayı başarmıştır. İkisi de farklı ailelerden gelen iki taraflı noktaları olmayan bu çift sonunda evlenmiştir. Bir zaman sonradan Nazlı’nın davranışlarından sıkılan Recai artık Nazlı’ya eskisi gibi davranmamaya başlamıştır. Sevginin peşinden koşmaya alışkın Recai ile Recai’nin kendisini sevmesini seven Nazlı’nın hikayesi nasıl son bulacak? Nazlı’nın en korktuğu şey olan terk edilme korkusu bakalım nasıl çözülecek!

602796e0c8c37327dc1d0faa

Kliniğe çift terapisi için gelen Nazlı (Pınar Deniz) ve Recai’nin (Gökhan Yıkılkan) evliliklerine farklı görüş açıları Hekim Bayan’ı şaşırtırken, Nazlı, Hekim Bayan’dan evliliğini kurtarmasını ister. Nazlı hikayesini Doktor Bayan’a anlattıkça mevzu daha da derinleşiyor. Doktor Hanım Nazlı’nın hissi mahrumiyet yaşadığı ihtimali üzerinde durup olayları çözmeye çalışıyor.

602796f5c8c37327dc1d0fac

Pınar Deniz kimdir?

Pınar Deniz, 10 Kasım 1993’te Adana’da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana’da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya’da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde açık fikirli lakin mezun olmamıştır. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman’ın hitabe tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Tekrar adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. 2016-2018 yılları aralarında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Netflix’te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı.

60279706c8c37327dc1d0fae

60279759c8c37327dc1d0fb2

Bir önceki yazımız olan Serap Akyol, Ayşe Tolga'ya açtığı davayı kazandı başlıklı makalemizde ay?e tolga, dava ve diyetisyen hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.