Genel Blog

Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi il, ilçe ve semtte yapılıyor? Dizideki klinik gerçek hayatta nerede bulunuyor?

20

Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi il, ilçe ve semtte yapılıyor? Dizideki klinik gerçek hayatta nerede bulunuyor?

TV 8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda‘nın nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Kırmızı Oda klinik nerede? Kırmızı Oda nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi il, ilçe ve semtte yapılıyor? Dizideki klinik hakiki hayatta nerede bulunuyor?

KIRMIZI ODA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kırmızı Oda dizisi çekimleri İstanbul’un bambaşka bölgelerinde gerçekleşmektedir. Ağırlıklı olarak dizi Beykoz ve Üsküdar ilçeleri civarlarında çekiliyor. Birkaç sahne ise Ortaköy’de çekilmiştir. Kırmızı Oda, Çamlıca Tepesi ve Şile sahillerinde de çekim gerçekleştiriyor. Dizide bulunan klinik ise İstanbul Beykoz’da bir dizi platosundadır.

KIRMIZI ODA HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Kırmızı Oda dizisi her hafta Cuma günü saat 20:00 ‘da TV 8 ekranlarında yayınlanıyor.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI KİMLER?

Binnur Kaya

Tülin Itina

Burak Sevinç

Meriç Aral

Halit Özgür Sarı

Gülçin Kültür Şahin

Sezin Bozacı

Baran Can Eraslan

Bir önceki yazımız olan Ramo final mi yapacak, bitiyor mu? Ramo bitecek mi? Ramo final bölümü ne zaman olacak? başlıklı makalemizde dizi, ramo ve ramo final hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.