Genel Blog

Kırmızı Oda Nihal kimdir, gerçek adı, hikayesi ne? Esra Ronabar hangi dizilerde oynadı?

57

Kırmızı Oda Nihal kimdir, gerçek adı, hikayesi ne? Esra Ronabar hangi dizilerde oynadı?

Kırmızı Oda dizisinde son haftalarda yeni bir hayat hikayesi anlatılıyor. Zafer ve Nihal’in hayatının anlatıldığı dizinin yeni bölümleri ilgiyle araştırılıyor. Peki lakin Kırmızı Oda Nihal kimdir, kaç yaşında? 

Kırmızı Oda Nihal kimdir, hikayesi ne?

Kırmızı Oda Nihal, Esra Ronabar göre canlandırılıyor. 

1978 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde dünyaya geldi. Bir ikizi olan Ronabar, üniversite sınavında Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü’nü kazandı. Fakat eğitimini yarıda bırakarak aynı okulun Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’ne geçiş yaptı ve buradan mezun oldu.

Ankara Sanat Tiyatrosu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Büyük Kasaba Tiyatroları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Büyük Kasaba Tiyatroları’nda sahne aldı. 2006 yılında benzer okuldan mezun olduğu ve bununla beraber Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Halkı Tiyatroları kadrosundan iş arkadaşı olan Barışma Falay ile evlendi. 2009 yılında oğlu Rüzgar Mavi’yi kucağına aldı.

Kamera karşısına başta 1998 yapımı Alın Yazısı Ayırsa Bile adlı diziyle merhaba dedi. Uçurum dizisindeki rolüyle şöhreti elde etti.

 

Bir önceki yazımız olan SON DAKİKA: Survivor'da kim elendi? 1 Nisan 2021 Survivor SMS sıralaması belli oldu! başlıklı makalemizde survivor, survivor 1 nisan 2021 ve survivor kim elendi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.