Genel Blog

Kırmızı Oda Sadi’nin küçüklüğünü kim canlandırıyor? Kadir Bertan kimdir, kaç yaşında?

713

Kırmızı Oda Sadi'nin küçüklüğünü kim canlandırıyor? Kadir Bertan kimdir, kaç yaşında?

Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi’nin çocukluğunu canlandıran oyuncu merak ediliyor. Zorlu bir çocukluk dönemi geçiren Sadi’nin küçüklüğünü Kadir Bertan canlandırıyor. Peki fakat Sadi’nin küçüklüğünü canlandıran ad kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kadir Bertan kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin küçüklüğünü canlandıran Kadir Bertan az önce 9 yaşındadır. Kadir Bertan, 2012 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim eğitimine devam etmektedir. Kameralar karşısına ‘Aşkın Gönül Yazısı’ isimli sinema filmi ile geçen Kadir Bertan, TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Kırmızı Oda’ adlı dizi ile en kayda değer çıkışını yaşadı. Kırmızı Oda dizisinde Sadi’nin çocukluğunu canlandıran yetenekli oyuncu, günümüzde de bu rolü canlandırmaya devam ediyor. Kadir Bertan, oyunculuğun yanı sıra hem kick boks ile de ilgileniyor.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda Miço kimdir, gerçek adı nedir? Miraç Altan Çuhadar kaç yaşında? başlıklı makalemizde kırmızı oda miço, kırmızı oda miço eceye ne oldu ve kırmızı oda miço gerçek adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.