Genel Blog

Kırmızı Oda’ya yeni bir isim daha eklendi

24

Kırmızı Oda'ya yeni bir isim daha eklendi

Kırmızı Oda, yeni hikâyelerle izleyenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Kadrosuna devamlı yeni isimleri dâhil eden Kırmızı Oda, bu kere Melisa Aslı Pamuk ile anlaşmaya vardı.

Melisa Aslı Pamuk, yaşam verdiği karakteri ile başından fazla kötü olaylar geçen bir kadının çocukluk dönemlerinde yaşadığı travmaları ekrana taşıyacak

Melisa Aslı Pamuk, 14.04.1992 tarihinde Hollanda’nın Harleem kentinde dünyaya gelmiştir. 2011 yılında Miss Turkey’de birinci olan Pamuk, tacı takmanın mutluluğunu yaşamıştır. 2011 yılında Türkiye’yi Brezilya’da temsil etme hakkını elde eden güzel ad, 2009 yılında da Best Model of Turkey adlı yarışmada Umut/Gelecek Taahhüt Eden Model ünvanını elde etmiştir.

İyi seviyede Türkçe, İngilizce, Felemenkçe, Almanca ve orta seviyede Fransızca konuşabilen Pamuk, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi’nde Psikoloji eğitimine başlamıştır ancak Miss Turkey kariyeri için okulunu dondurmuştur. 1,76 cm boyunda olan Melisa Aslı Pamuk, modelliğe 14 yaşında başlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 688. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde seda sayan gelinim mutfakta, seda sayan gelinim mutfakta dekolte ve seda sayan gelinim mutfakta frikik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.