Genel Blog

Kısa Sürede Güzel Görünmenin Püf Noktaları

147

Kısa Sürede Güzel Görünmenin Püf Noktaları

Şayet sabahleyin arakçı saati duymadıysanız veya uzun tıpkı hisse senedi gününün arkası sıra hususi aynı randevunuz varsa, size tavsiye mektubu edeceğimiz görk ipuçları hayatınızı kurtarabilir. Unutmayın; beş altı aşağılık ufak dokunuşla fena hâlde bir görünüme birleşmek kabil! Perinin bir anda perinin afsunlu değneyi üzerinize dokunacak ve kendinizi umum kedisi olmaktan kurtulacaksınız. Kendiniz da inanamayacak, aynaya esasen bakacak ve ben neymişim diyeceksiniz.
İpeksi saçlar fon değil
Saçlarınız sulu ve ağırlık mu bağlanıyor? O ant size önerimiz onları suyla geriye akıllıcasına atmadan önce tıpkı miktar halk kremiyle düzleştirmeniz. Kaküllerinizi bigudiye sarıp 5 zaman bekleyin. Saçlarınızın baştan ipeksi tıpkı görünüme cemaat olduğunu göreceksiniz.
Makyajınızı yenilerken
Makyajınızın dağıldığını ve cildinizin parladığını düşünüyorsanız, tıpkısı pamuğa bir tutar beniz toniği dökün ve yüzünüze sürün. Ardından cildinizi diyapozitif tıpkısı pudrayla pürüzsüzleştirin. Cildinizin hangi büyüklüğünde hızlı bir şekilde yenilendiğine inanamayacaksınız.
Sivilcelerden zahir kurtulmalı?
Eğer sivilceli ya birlikte siyah noktalı aynı ciltten muzdaripseniz, ısıdam gülgûn tonlarında ruj kullanmanızı öneriyoruz. Bu mahiyet tekmil bakışları tek benzeri noktaya toplayacağından, yüzünüzdeki sivilcelerin etkisi azalacaktır.

Tırnak bakımı
60 saniye içinde birlik tırnaklar… Tırnaklarınıza dipten pöç makul limon suyu sürün. Peşi Sıra ellerinize ve tırnaklarınıza ensesi kalın içerikli ayrımsız üst losyonuyla ovma yapın. Daha Çok elleriniz ve tırnaklarınız kusursuz tıpkı bakıma kavuşmuş durumda.
Rahatlamış beniz hatları
Yüz kaslarınızın gerginliğinden şikayetçiyseniz, onları rahatlattığınızda hangi büyüklüğünde tendürüst ve zinde göründüğünüze inanamayacaksınız. Bunun amacıyla kulak memesinin müstacelen altındaki çene kemiği noktasına dairesel hareketlerle ovma yapın. Akıbet muhteşem olacaktır.
Işıldayan gözler
Gözleriniz şaşkın ve kanlanmış mı? İki yemek kaşığını yunak suyun altına tutun ve elan sonra gözlerinizin üzerine koyun. yavaş yavaş soğuyan metalin tıpkısı zamanda rahatlatıcı etkisiyle gözlerinizdeki yorgunluğu aldığını göreceksiniz.
Kaynak: Kelebek – Nilüfer Pazvantoğlu

Kimlik sunturlu manzara kısa sürede elbette pir görünebilirim? yumuşak saçlar amacıyla hangi yapabilirim? makyaj dağıldığında ne yapabilirim? sivilcelerden kaçma güçsüz gözler için yapılması gerekenler

Yoruma kapalı.