Genel Blog

KMSpico

32

KMSpico

KMSpico, ücretsiz indirilebilir, güvenli Windows etkinleştirme, Office aktivasyon programı. Windows işletim sisteminin ve Office programının süresiz, sınırsız, ömür boyu aktivasyonunu sağlıyor. Microsoft Windows işletim sistemi ve Microsoft Office programını etkinleştirmenin, lisanslamanın en basit, hızlı yolu diyebilirim. Virüssüz Windows/Office etkinleştirme programı arayanlara tavsiye ederim.

KMSpico Nedir?

Windows işletim sistemi (10, 8.1, 8, 7, Vista) ve Microsoft Office programı (2016, 365, 2013, 2010) etkinleştirmek, lisanslamak, ücretsiz aktivasyonunu yerine getirmek için kullanabileceğiniz en tehlikesiz vasıta.

KMSpico ile Windows Etkinleştirme / Office Aktivasyon Nasıl Yapılır?

Microsoft’un işletim sistemi Windows’u ve ofis programı Office’i kullananlar için nasihat edeceğim etkinleştirme, lisanslama araçlarının başında geliyor. Hem ücretsiz, ayrıca de temiz, ayrıca de legal bir Windows etkinleştirme programı olan KMSpico, 32-Bit ve 64-Bit sistemleri destekliyor. KMS etkinleştirmeden farklı olarak günde iki kere sayacı sıfırlayarak 180 gün limitini ortadan kaldırıyor. Windows ve Office’i ömür boyu etkinleştirmenizi sağlıyor. Kullanımı da oldukça kolay. Windows ve Office etkinleştirmek için tek yapmanız gereken; KMSpico’u açtırmak ve kırmızı butona tıklamak. Saniyeler içerisinde lisanslı Windows ve Office yazılımına kavuşmuş olacaksınız.

KMSpico ile Etkinleştirebileceğiniz Windows Sürümleri:

 

Windows Vista Business/N Windows Vista Enterprise/N Windows 7 Professional/N Windows 7 Enterprise/N Windows 8  (Tümü) Windows 8.1  (Tümü) Windows 10  (Hepsi)

KMSpico ile Etkinleştirebileceğiniz Office Sürümleri:

 

Office 2010 (Hepsi) Office 2013 (Tümü) Office 365 (Tümü) Office 2016 (Tümü)

KMSpico ile Etkinleştirebileceğiniz Windows Server (Spiker) Sürümleri:

 

Server 2008 Standard/Datacenter/Enterprise Server 2008 (R2) Standard/Datacenter/Enterprise Server 2012 Standard/Datacenter/Enterprise Server 2012 (R2) Standard/Datacenter Server (Hepsi)

KMSpico Özellikleri:

 

Windows etkinleştirme (aktivasyon) programı indir Windows etkinleştirme (aktivasyon) Windows 7 etkinleştirme (aktivasyon) Windows 8.1 etkinleştirme (aktivasyon) Windows 10 etkinleştirme (aktivasyon) Windows Vista etkinleştirme (aktivasyon) Windows 10 Office 365 etkinleştirme Windows 10 etkinleştirme virüssüz Windows aktivasyon Windows aktivasyon programı Windows 7 aktivasyon programı Windows 8 aktivasyon programı Windows 8.1 aktivasyon programı Windows 10 aktivasyon programı Windows Vista aktivasyon programı Windows lisanslama Windows lisans onarım Windows lisanslama programı Microsoft Office aktivasyon (etkinleştirme) Office 365 aktivasyon (etkinleştirme) Office 2016 Türkçe aktivasyon (etkinleştirme) Office 365 aktivasyon (etkinleştirme) programı Office KMS aktivasyon (etkinleştirme) aracı

İndir

Bir önceki yazımız olan Wise Force Deleter başlıklı makalemizde cannot delete file access denied, delete locked files and folders ve force to delete files and folders hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.