Genel Blog

Kobra Murat kimdir, kaç yaşında? Kobra Murat’ın peruksuz hali sosyal medyanın gündeminde

171

Kobra Murat kimdir, kaç yaşında? Kobra Murat’ın peruksuz hali sosyal medyanın gündeminde

Kobra Murat lakaplı şarkıcı Murat Divandiler, uzun zaman daha sonra bambaşka bir görünüm ile ekranda oldu. Katıldığı TV programında peruğunu çıkartan meşhur şarkıcı kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

KOBRA MURAT’IN PERSUKSUZ HALİ SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Çoğu sosyal ağ kullanıcısı ünlü şarkıcının peruksuz halini gördüklerinde oldukça şaşırdığını belirten paylaşımlarda bulundu.

605339f35cf3b00f10d70bc3

KOBRA MURAT KİMDİR?

Murat Divandiler’in ‘Kobra Murat’ın lakabının nereden geldiği merak konusuydu. Varlıklı bir kadına yaptığı kostümler ve sonrasında düğündeki ‘kobra’ şovu sonrası adının ‘Kobra’ olduğunu açıklamıştı.

Murat Divandiler namı diğer Kobra Murat, babasının, dedesinin, büyük büyükdedesinin doğduğu bu mahallede sürdürüyor hayatını. Kendi çevresinde çok meşhur bir terzi. Kobra Murat, 26 yıl önce konfeksiyonda tanıştığı Emine ile evlendi. Oğulları Doğuş ve Yiğithan’dan sonra, mutlaka bir kız çocuk sahibi olmak istediler. Altı sene sonradan dilekleri yerine geldi, 30 Temmuz 2007’de Sergül dünyaya geldi.

Kobra Murat, Roman düğünlerinin aranan modacısı olmasının yanı sıra performanslar sergilediği şarkıcılığı ile biliniyor.

Roman Show adlı bir albümü bulunan Kobra Murat Çukur dizisinde de kullanılan Geliyor Havalı Geliyor adlı şarkıyı Cansever ile birlikte seslendirdi.

Yoruma kapalı.