Genel Blog

Kocan Kadar Konuş oyuncuları kimler? Kocan Kadar Konuş nerede çekildi? Taraklı neresi? Kocan Kadar Konuş konusu nedir?

0 75

Kocan Kadar Konuş oyuncuları kimler? Kocan Kadar Konuş nerede çekildi? Taraklı neresi? Kocan Kadar Konuş konusu nedir?

Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi bu akşam STAR’da yayınlanıyor. Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğinde çekilen film komedi türündedir. Peki ama Kocan Kadar Konuş Diriliş oyuncuları kim?

Kocan Kadar Konuş: Diriliş oyuncuları kimler?

Kocan Dek Konuş: Diriliş filmi oyuncuları aralarında Ezgi Ara Verme, Murat Yıldırım, Hümeyra , Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Nilgün Kasapbaşoğlu, Meltem Özsavaş, Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Kuvvetli Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Burak Topaloğlu, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor. 

Kocan Dek Konuş: Diriliş konusu ne? 

Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu ’na ait olan filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Şimşek paylaşıyor. Kocan Kadar Konuş’un bu devam filminde, geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu aralıksız “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan ’a evlenme teklif eder ve nikah süreci başlar. Oysa, her genç kızın kabusu, Efsun ve Sinan ’ın hikayesine de gölge eder: Aileler. Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpatıp ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir öykü vaat ediyor, serinin ikinci filminde de kahkaha hiç eksik olmuyor.

Kocan Dek Konuş: Diriliş nerede çekildi?

Kocan Dek Konuş filmi Bolu ve Sakarya’da çekildi. Kocan Kadar Konuş: Diriliş filmi Bolu’nun Göynük ilçesi ve Sakarya’nın Taraklı ilçesinde 2015 yılında çekilmiştir.
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.