Genel Blog

Kolay Kilo Verme İpuçları

136

Kolay Kilo Verme İpuçları

Kilolarıyla başı dertte olan canan okuyucularımız, hem görk hem de afiyet yerine uyguladığımız kefaret, alıştırma, spor kadar programlar beklediğiniz sonuçları değme ant vermeyebilir. Akabinde kilogram verememenin yanı sıra elan kötüsü olan depresif tıpkı psikolojiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat şunu bilmelisiniz ki bu; sizin muvaffakiyetsiz olduğunuzu göstermez. Bu; yalnızca sizin bazen şeyleri sakat yapmış olduğunuzu gösterir. Yeryüzü etkin sonucu ahzetmek istiyorsanız uyguladığınız zayıflama programını tüm, afiyet problemi oluşturmayacak şekilde, bir bütün halinde uygulamanız olacaktır. Izleme edeceğiniz, elan doğrusu bizim size vereceğimiz birkaç karine ile bu yönde emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Haberimizin devamında size sunacağımız 10 hareketli zayıflama ipucunun beraberinde haftalık birçok kaloriye ihtiyacınız olduğunu hesaplama yerine tek yerde bulamayacağınız riyazi formülü da sizlerle paylaşıyoruz. Www.Kadinay.Net Kadına Dair Herşey!..

kalori hesabı kalori ihtiyacı haftalık kalori ihtiyacı

 

İpucu 1: Kaç Kalori? Burada size haftalık kalori harcamanızı hesaplayarak kaç isın alarak zayıflayabileceğinizi öğrenmeniz adına riyazi aynı yöntem veriyoruz. Şayet bol ayrımsız neticeye vurmak istiyorsanız haftalık harcadığınız kalorinin 500 kalori altında almanız gerekir.

Formül: Anne Metabolizma Hızı= (Eğin ağırlığı X 33)+(Günce Orta Aktivite(dk) X 3.5 ) Örneğin; 64 kilodasınız ve günce 20 dakika ölçülü düzeyde aktivite gerçekleştiriyorsunuz. Yani; (64 X 33) + (20 X 3.5) = 2112 + 70 = 2182 Isın. 2182-500 = 1682 Kalori. Buna göre; haftada 1682 kalori almanız 2 kilogram vermeniz amacıyla yeterli olacaktır.

günlük diyet sebze meyve zayıflama

 

İpucu 2: Günde Yer Beş Altı 5 Porsiyon Göveri Ürün Meyve ve sebzelerdeki hayır lifler ve bu liflerin erbap olduğu vitamin ve antioksidanlar üst sağlığı açısından yararlı, tıpkı zamanda birkaç kaloriye sahip olup zayıflama üstüne birebir. Midenizi ferah ferah doldurarak tokluk hissi yaratıyorlar. Kalori dengenizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Dünyaca ünlü diyetisyenlere bakarak bu yönde bildirme mıhlı 5 şart arasında soluk kolesterolünü düşüren somon, protein kaynağı ve duygu dostu soya fasulyesi, besleyen liflerle zengin yeşil sebzeler, vitamin meşgul çilekler ve tahıllar.

 

porsiyon büyüklüğü diyet

 

İpucu 3: Porsiyon Büyüklüğüne Özen Edin Benzeri porsiyon makarna sakat fincan makarna anlamına sağlık. Ancak gâh restoranlar bunu 4 misline büyüklüğünde çıkarabiliyor! Herhangi Bir nev şart amacıyla bu nitelik söz konusu. bu konuda titiz olup, tabağınızı cezbetmek zorunda olmadığınızın farkında olmalısınız. Günde bu şekilde aldığımız extra kalorilerin genelde farkında değiliz. Bu yönde tıpkı bilinçaltı oluşturmayı başarabildiğinizde sonucu basitçe ayırt edeceksiniz.

 

Diyet öğünleri perhiz zayıflama

 

İpucu 4: Misil Atlamayın Dönüş içre öğünleri atlamadan bir iki ve isın ihtiyacınızı sağlayarak zaman şekeri seviyenizi dengede tutabilirsiniz. Günde 3 şişman el adına 5-6 yoz kere tüketmeyi deneyin. Kahvaltıdan 2 saat sonradan bir kâr, öğleden sonra bir çamçak ayran, tokluk hissi ikaz namına müstakbel ki öğünlere elan abat ulaşmanızı sağlar.

 

 

taze yiyecekler taze sebzeler taze meyveler

 

İpucu 5: Tendürüst Yiyecekler Gailesiz yemiş ve sebzeler tüketmeye dikkat edin. Paketlenmiş gıdalar ve fast food’dan kaçının. Bu soy besin maddeleri yüksek miktarda sodyum ve yağ içerir. Konuştuğumuz çoğu güç evde hazırlanıp paketlenmiş bir yemeği dışarıdayken gün ortası yahut akşam ezanı yemeği adına tüketerek dahi zorlamasız kilo vereceklerine şaşırıyorlar.

 

 

kısıtlayıcı diyet çikolata diyet

 

İpucu 6: Müfrit Baskıcı Olmayın Takıntılı olduğunuz isın oranı faziletli içimli gıdaları ifna üstüne kendinize ihatalı davranın. Diyetin başarısı namına afiyet açısından dengede tutmanız gereken bire bir başka muhteşem sebep ruhsal durumunuzdur. Satın aldığınız ürünleri içerik etiketlerine banko bakın. Ancak şurası üstelik ihmal etmeyin; düşük yağ oranına sahip olan aynı caize kalorisiz tıpkısı azık anlamına gelmez. Aynı zamanda şeker veya karbonhidrat. Temas devir ambalaj üzerindeki tagaddi etiketini mutlaka okuyun.

 

su diyet tedavi

 

İpucu 7: Içimli İçecekler Sonuç suyu, gazoz, öz, kahve gibi değme tip yiyintili içeceği rahatlıkla tüketebilirsiniz. Günde minimal 8 çamçak su tüketmeye özen edin. Diyet Uzmanı Furkan Gri sabahları uyanınca 2 çamçak ılık su içmenizin hem hazmı teshil yönünde, hem da tokluk pay ihtar namına size apotr olacağını belirtmektedir. Bu şekilde dönem süresince vücudunuzun hidrasyon dengesini koruyup kilogram verebilirsiniz.

 

 

egzersiz spor diyet

 

İpucu 8: Alıştırma Periyodu Bir Nice sulta günde 30-60 dakika fiziki etkinlik yapmanın mıhlı ve ödeşme eğleşmek amacıyla mukteza olduğunu söylüyor. haftada 2 sefer ciddiyet çalışın. bu, bilirkişi kişilerin kontrolünde akilane bölgelere uygulandığında istemediğiniz bölgelerinizdeki kilolarınızdan kaçma hesabına yarayışlı olacaktır.

 

 

Kimlik kilo verme zayıflama yöntemleri beğeni alarak zahir kilogram verebilirim? zayıflama lacerem kilogram verebilirim? 1700-1999 Kalorilik Diyetler basit kilogram ödeme kilo ita yöntemleri basit kilogram ita gösterişsiz zayıflama zayıflama ipuçları kilogram verme ipuçları isın hesabı haftalık kaç kalori lazım süssüz zayıflama en zinde 5 eşya sebze ürün diyetleri diyet uzmanı furkan boz kilogram ita idman periyodu alıştırma ile kilo ita akilane antrenman

Yoruma kapalı.