Genel Blog

Korse nedir? Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor?

66

Korse nedir? Camdaki Kız korse ne anlama geliyor? Nalan neden korse giyiyor?

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği iddialı projesi Camdaki Kız’ın ilk bölümü 8 Nisan Perşembe akşamı ekran macerasına başladı. Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakteri dizinin birincil sahnesi ile büyük ses getirdi. Diziyi izleyenler ‘Camdaki Kız korse nedir, ne anlama geliyor, neden giyilir?’ gibi konuları araştırıyor. İşte Camdaki Kız Nalan neden korse giyiyor sorusunun yanıtı…

Camdaki Kız korse ne anlama geliyor?

Camdaki Kız dizisinde Nalan banyodan sonradan korse giymektedir. Dizinin izleyicileri Camdaki Kız korse nedir? sorusunu araştırıyor. Nalan neden korse giyiyor sorusunun yanıtı ise izledikçe kesin olacaktır. aniden geçmişi hatırlayan Nalan’ın birincil regl olduğu dönemi hatırlarken annesinin, “Bunu da giyeceksin. Her genç kıza bu yaşlarda başlar. Namusunla evlenene dek bu giyilecek.” demesi Nalan’ın niçin korse giydiği yanıtı olarak verilmektedir. Feride hanım ne yaşamıştı da Nalan’ı bu şekilde yetiştirdi hemen şimdi ortaya çıkmadı.

Nalan’ı nefesini kesecek kadar sıkı bir korse giydiren anne Feride’nin, “Kendini erkeklerden korumalısın. Nikah memurunun karşısına çıkana kadar kimsenin sana dokunmasına izin vermeyeceksin. Eğer pek bir şey yaparsan, seni evlatlıktan reddederim. Benden kuytu bir şey yaparsan nasıl olsa duyarım, sana dünyayı zindan ederim.” dedi. 

Bir önceki yazımız olan Halil Necipoğlu kimdir, kaç yaşında? Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması jürileri belli oldu! başlıklı makalemizde halil necipoğlu, halil necipoğlu azade ve halil necipoğlu hak bir gönül verdi bana hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.