Genel Blog

Kuru Ve Yıpranmış Ciltler İçin Tavsiyeler

160

Kuru Ve Yıpranmış Ciltler İçin Tavsiyeler

Sonuç üç aydır bahir, çağ ve kum ile devam eden flörtünüz devrolmak için… Yazın tadını çıkarmış olsanız dahi, sonbahara girerken bu önemli üçlünün sizde bıraktığı hasarlara hizmet uygulamanız şart.
Yaz günlerinin ardından sonbaharı bayındır ve hatasız aynı ciltle bastırmak isteyenlere pratik önerilerde bulunuyoruz…
* Aut etkenlerden yıpranarak cansızlaşan cildimizin parlak tıpkısı görünüm kazanması üzere ölmüş hücrelerden kurtulmamız gerekiyor. Bunun için bile ılık benzeri duşun peşi sıra lif kullanabilirsiniz.
* Kollarımızın en haddinden fazla kuruyan bölgesi hep dirseklerdir. Dirseklerinizdeki bu gönen problemine akıbet yöneltmek amacıyla ferah bire bir cisim fırçasıyla cilde ovuşturma yapıp, nemlendirici içeren tıpkısı losyon kullanabilirsiniz.

* Uzmanlar, hatasız bir cilde sahip olmak isteyenlere kap zayıf haldeyken fırçalama önerisinde bulunuyor. Rastgele sabah üç an süresince ayaklarınızdan, kalbinize akilane vücudunuzu fırçalarsanız, kan dolaşımınızı hareketlendirmiş ve cildinizi canlandırmış olursunuz.
* Doğal mahsulat hepimizin benzeri numaralı tercihidir. Genişlik basitinden, cümle gözlerine bir defa birlikte olsa hıyar koymayı denemiştir. Doğal bakım ürünlerine meraklıysanız; bahir tuzu, badem ve biberiye yağları gibi katıksız ürünleri tercih edebilirsiniz.
* Vücudumuza mıhlı bire bir zevahir veren devir esasta on paralık bile yazıksız değil. Cildimiz birlikte bunun farkında olacak ki, kendini güneşin dokuncalı ışınlarından destek olmak için kalınlaşıp kuruyor. Bu durumdan tevakki etmek amacıyla denizden sonra cildinizi çok tırmalanma etmeyen duş jellerini kullanın.
* Fütur ve stres cildin en iri düşmanlarındandır. Kendinizi ferah hissetmediğiniz günlerde granüllü evet bile asitli mahsulat adına kırılan ciltler için üretilmiş olan yemiş enzimleri evet da mineral tuzlar içeren ürünleri kullanın. Vücudunuza gül hasım uygulayarak dahi cildinizi rahatlatabilirisiniz.
* Uzmanlar, sırttaki yağ bezlerinin ayrıksı bölgelere bakarak imdi çalıştığı için sivilce problemlerinin yaşandığını belirtiyor. Bu problemi önlemek için salicylic asit içeren tıpkı temizleyici kullanılabilir.

Kimlik Kap Bakımı Şaşkın Ten Bakımı arık cilt bakımı tabii ürünlerle ten bakımı yağ bezelerini önleme yolları

Yoruma kapalı.