Genel Blog

Kuruluş Osman 44. Bölüm izle ATV Kuruluş Osman 3 Şubat Son Bölüm izle

57

Kuruluş Osman 44. Bölüm izle ATV Kuruluş Osman 3 Şubat Son Bölüm izle

Kuruluş Osman 44. bölüm izle! Kuruluş Osman 44. son bölüm izle! Kuruluş Osman 3 Şubat 2021 yeni bölüm izle! 3 Şubat Kuruluş Osman son bölüm izle! ATV fenomen dizisi Kuruluş Osman 44. bölüm tamamı izle! Kuruluş Osman son bölüm seyret! Kuruluş Osman bugünkü bölümü izle!

Kuruluş Osman 44. Yeni Bölüm İzle! Kuruluş Osman 3 Şubat Son Bölüm izle

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman’da 3 Şubat Çarşamba 44. yeni bölüm ekranlara geldi. Büyük Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin anlatıldığı dizide heyecan yine tavan yaptı. Diziseverler şimdi ATV ekranlarında son bulan Kuruluş Osman 44. bölümü izlemek için harekete geçtiler. Kuruluş Osman 44. bölüm izle, Kuruluş Osman 3 Şubat son bölüm izle seçenekleri merakla araştırılıyor. Kuruluş Osman 44. bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar ve tüm detaylar haberimizde sizlerle…

Kuruluş Osman’ın heyecan dorukta 44. yeni bölümünde, Bayhoca’nın İznik’e gönderileceği bilgisini alan Osman Bey, Savcı Bey’in de ısrarıyla kafileyi pusuya düşürme planı yaptı. Kafilenin güzergahına pusu atan ve yolunu kesen Kayı alpleri, büyük bir tuzakla karşı karşıya kaldılar. Oğlu Bayhoca’yı göreceği umuduna hapsolan mahkumun başındaki çuvalı çıkaran Savcı Bey, Flatyos’la karşı karşıya geldi.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni olarak bilinen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümüyle bu akşam seyircisiyle buluştu. Dizide Kanbolat Görkem Arslan’ın üstlendiği rol Osman Gazi’nin ağabeyi Savcı Bey dikkatleri üzerine çekti. Bu akşam yayınlanan 44. bölümde Savcı Bey’in oğlu için attığı adımlar sonucunda ölümle burun buruna gelişi ve ölüp ölmediği merak konusu olurken, Görkem Arslan’ın hayat verdiği Savcı karakteri tarihte Domaniç Savaş’ında vefat ettiği bilgilerine ulaşıldı.

Savcı Bey’e Ne Olacak?

Şaşkınlığından faydalanarak Savcı Bey’i bıçaklayan Flatyos, adamlarına emir verdi ve sivil görünümlü yolcuların Bizans askeri oldukları görüldü. Nikola’nın şeytani tuzağının tam da ortasına düştüğünün farkına varan Osman Bey, zekice bir plan kurarak pusudan kurtulmayı başarırken, ağır yara alan Savcı Bey Kayı Obası’na götürülür. Osman Bey’i alamadığı için büyük bir yıkıntı yaşayan Flatyos ise hıncını kendi askerlerinden çıkarır.

Ağır yara alanan Savcı Bey’in akıbeti ise seyircilerde büyük merak uyandırdı. Osman Bey, Bayhoca’ya karşılık Kulucahisar Kalesi’ni düşmana teslim edecek mi? Nikola, Dündar Bey’ nasıl bir teminat verecek? Göktuğ ve Targun’un amaçları ne? Lena Hatun’un Flatyos’tan yardım talebi neleri doğuracak?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrol görevini ise Osman Bey karakterini canlandırarak Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’ dizisinin 44. bölümü seyircilerin taktirini toplamayı başardı. Sosyal medyada da en çok konuşulan dizilerden oldu.

Kuruluş Osman Dizisi 44. Bölüm İzle

Osman Bey’in kararıyla obadan sürgün edilen Göktuğ ve Targun, intikam almak için Bizans’la ittifak içine girer ve güçlerini Flatyos’la birleştirmeye karar verir. Dündar Bey, Nikola ile görüşmek amacıyla bir kez daha İnegöl Kalesi’ne doğru yol alırken, çaresiz bir halde olan Lena, Bayhoca’yı geri alabilmek için Flatyos’a yardım talebinde bulunur. Savcı Bey’in oğlunu kurtarmak için attığı adımlar onu büyük bir çıkmaza sürükler. Bu sırada tüm cephelerde baskı altında kalan Osman Bey, Nikola’yı hiç beklemediği bir bölgeden vurmak için herkesi şaşkınlığa uğratacak bir strateji oluşturur.

Kuruluş Osman Son Bölümde Yaşananlar

Konstantinopolis’ten gönderilen destek birlikleriyle yapılan mücadeleden zaferle ayrılan Osman Bey, İnegöl Kalesi’ni ele geçirmek adına yaptığı plan dahilinde alplerini kaleye sızmakla görevlendirmiştir.

Bölge tekfurlarını İnegöl bölgesinde bir araya getiren Nikola ise Osman Bey’e karşı oluşturduğu Haçlı ittifakını sağlamlaştırmak için çalışmalar yapar. Annesi Lena’nın bütün itirazlarına rağmen gazaya katılmak için obadan ayrılan Bayhoca, isteksiz de olsa Osman Bey’in planlarını yıkar ve Nikola’nın adamları tarafından yakalanır. Bayhoca’nın Bizans’ın askerleri tarafından yakalandığı haberini alan Osman Bey’in hedefi Nikoladır.

Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

ATV’nin başarılı dizisi Kuruluş Osman’da 44. bölüm bu akşam yayınlandı ve artık sona erdi. Diziseverler şimdi gelecek hafta yayınlanacak Kuruluş Osman 45. bölüme kilitlendi. Kuruluş Osman 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kuruluş Osman 45. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, ancak yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Selçuk'un annesi kimdir, gerçek adı ne? Melisa Döngel kimdir, kaç yaşında ve nereli? başlıklı makalemizde gerçek adı ne? melisa döngel kimdir, kaç yaşında ve nereli? ve melisa döngel kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.