Genel Blog

Kuruluş Osman 46. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full parça izle! Kuruluş Osman 47. bölüm fragmanı yayınlandı!

29

Kuruluş Osman 46. bölüm izle! Kuruluş Osman son bölüm full parça izle! Kuruluş Osman 47. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kuruluş Osman dizisinin 46. bölümünde ardındaki olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Bey’i tutsak alan Targun; Kayı Obası’ndan kaçmayı başardı. Nikola’nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey’le birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatun’un sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturdu. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son gücüyle direndi. Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targun’un eline geçmesi büyük şok yaratırken; Osman Bey emanetleri geri edinmek ve Bala Hatun başta olmak üzere tüm esirleri kurtarmak için akıllıca bir plan kurar. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikola’nın planlarını değiştirmesine niçin oldu. 

KURULUŞ OSMAN SON BIRIM İZLE!

Kuruluş Osman’ın 46. bölümünde; Malhun Hatun’un gelişi ve Osman Bey’e desteği dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Bala Hatun’u ve esirleri kurtarmak için ne yapacak? Türk kağanlarının emanetlerini ele geçiren Targun, elindeki kozu nasıl kullanacak? Planları sekteye uğrayan Nikola nasıl pozisyon alacak? Savcı Bey ve Bayhoca’nın akıbeti ne olacak? Dündar Bey’in planı başarıya ulaşacak mı? Göktuğ, Targun’a engel olabilecek mi? soruları cevap buldu.

KURULUŞ OSMAN 47. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI

Kuruluş Osman’ın 47. bölüm fragman yayınlandı. İşte o anlar… 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz 18. bölüm izle! Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz 19. bölüm fragmanı yayınlandı! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.