Genel Blog

Kuruluş Osman 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

64

Kuruluş Osman 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

Kuruluş Osman 47. bölümünü izleyenler şimdi heyecanla 48. birim fragmanını bekliyor! Baş rollerinde Burak Özçivit‘i gördüğümüz Kuruluş Osman 47. bölümü yine fazla heyecanlıydı! Kuruluş Osman yeni birim fragmanı çıktı mı? Yeni birim fragmanı yayımlandı mı?

KURULUŞ OSMAN 48. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı bugün yayınlanacak olan bölümün sonunda çıkacaktır. Takipte kalabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 47. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

Kuruluş Osman 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Bilirim şehit vereceğiz; bilirim öleceğiz. Fakat sancağımızı katiyen yere düşürmeyeceğiz.”

OSMAN BEY BÜYÜK SAVAŞA HAZIRLANIYOR

Çömlekçi İdris’in obadaki hainlerin ismini veremeden infaz edilmesinin arkasından hainleri ortaya dışlamak için harekete geçen Osman Bey, Nikola’nın Konstantinopolis’e çağırıldığı bilgisi alır. Nikola’yı fethetmek için bir başat planlayan ve savaş hazırlıklarına başlayan Osman Bey, bu kez avını elinden kaçırmamaya kararlıdır. Papa‘nın ajanları Melik ve Süleyman bu istihbaratın Osman Bey’e ulaştığının bilgisini verince, Nikola, Osman Bey’i zıt köşeye yatırmak için plan kurar.

MALHUN HATUN VE BALA HATUN ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR

Targun’un ölümünün arkasından Kumanların lideri haline gelen Göktuğ, kutsal emanetleri Nikola’ya götürerek onun güvenini kazanmaya çalışır. Çömlekçi İdris’in ölümünün arkasından güvende olduğunu düşünen Dündar Bey yeni bir ittifak arayışına girer. Alpleriyle birlikte yelken direği bölgesine gelen ve obası için yeni bir yurt bulmak için çalışan Malhun Hatun’a Osman Bey’in ilgisi Bala Hatun’u rahatsız eder. Malhun Hatun’un bey kızı tavrı Bala Hatun’la aralarında soğuk rüzgarlar esmesine neden olur.

NİKOLA’NIN TAKTİĞİ İŞE YARAYACAK MI?

Osman Bey, Nikola’yı daha alçak yapabilmek için nasıl bir strateji kuracak? Nikola, Osman Bey’i tuzağa düşürebilecek mi? Bizans kuvvetleri ve Kayı alpleri arasındaki muhteşem savaşın galibi kim olacak? Göktuğ, Nikola’nın güvenini kazanabilecek mi? Dündar Bey, yeni ittifakında aradığını bulabilecek mi? Malhun Hatun planlarını gerçekleştirebilecek mi? Malhun Hatun ve Bala Hatun aralarında neler yaşanacak?

KURULUŞ OSMAN YENİ BIRIM CANLI İZLE…

Kuruluş Osman 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey’in vefat kalım savaşı

TARGUN KAÇMAYI BAŞARIYOR

Ardındaki olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Bey’i tutsak bölge Targun; Kayı Obası’ndan kaçmayı başarır. Nikola’nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey’le birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatun’un sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturur. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son gücüyle direnmektedir.

MALHUN HATUN PLANLARI DAHA AŞAĞI ÜSTTEKI EDİYOR

Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targun’un eline geçmesi büyük şok yaratırken; Osman Bey emanetleri geri olmak ve Bala Hatun başta almak üzere tüm esirleri kurtarmak için bilgece bir plan kurar. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikola’nın planlarını değiştirmesine neden olacaktır.

NİKOLA’NIN YENİ PLANI NE OLACAK?

Malhun Hatun’un gelişi ve Osman Bey’e desteği dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Bala Hatun’u ve esirleri kurtarmak için ne yapacak? Türk kağanlarının emanetlerini ele geçiren Targun, elindeki kozu nasıl kullanacak? Planları sekteye uğrayan Nikola nasıl pozisyon alacak? Savcı Bey ve Bayhoca’nın akıbeti ne olacak? Dündar Bey’in planı başarıya ulaşacak mı? Göktuğ, Targun’a engel olabilecek mi?

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

KURULUŞ OSMAN SON BIRIM İZLE…

Kuruluş Osman 48. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 47. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Burak Özçivit

Nurettin Sönmez

Ragıp Savaş

Emre Basalak

Özge Törer

Buse Arslan

Aslıhan Karalar

Açelya Özcan

Yiğit Uçan

Emel Dede

Ali Sinan Demir

Ömer Ağan

Ayşen Gürler

Seda Yıldız

Ahmet Kılıç

Abidin Yerebakan

Didem Balçın

Selin Hecin Süvarisi

Celal Al

Burak Çelik

Çağrı Şensoy

Tolga Akkaya

Çağkan Çulha

Mete Deran

Yeşim Ceren Bozoğlu

Erkan Avcı

Seçkin Özdemir

Ahmet Yenilmez

Kesin Gürsoy

Bahtiyar Engin

Oğuz Kara

Kahraman Sivri

Cüneyt Arkın

Kanbolat Şatafat Arslan

Seray Kaya

Sezanur Sözer

Umut Karadağ

Maruf Otajonov

Zeynep Tuğçe Bayat

Zabit Samedov

Mert Turak

Tekin Temel

Yağızkan Dikmen

Kartal Balaban

Funda Güray

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz 'Hicran' kim, gerçek adı ne? Sadakatsiz Selçuk'un annesi kimdir? Nilgün Türksever kimdir, kaç yaşında ve nereli? Nilgün Türksever dizileri! başlıklı makalemizde sadakatsiz, sadakatsiz selçuk ve sadakatsiz selçuk annesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.