Genel Blog

Kuruluş Osman 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 48. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

162

Kuruluş Osman 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 48. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

Kuruluş Osman 48. bölümünü izleyenler şimdi heyecanla 49. birim fragmanını bekliyor! Baş rollerinde Burak Özçivit’i gördüğümüz Kuruluş Osman 48. bölümü yine çok heyecanlıydı! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni birim fragmanı yayımlandı mı?

KURULUŞ OSMAN 49. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı bugün yayınlanacak olan bölümün sonunda çıkacaktır. Takipte kalabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 48. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

Kuruluş Osman 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 48. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Obada bir alçak vardır ve en yakınımızdadır”

SAVCI BEY FLATYOS’TAN İNTİKAMINI ALABİLECEK Mİ?

Nikola ve Flatyos kadar tuzağa düşürülerek Alpleriyle birlikte çembere alınan Osman Bey, bir ölüm kalım savaşının ortasında kalır. Bayhoca’nın yaralanması ile sarsılan Kayı Alpleri, Bizans kuvvetlerine aleyhinde hayatta kalma mücadelesine girişir. Savcı Bey, Flatyos’un attığı oklarla yaralanan oğlunu savaş meydanından çıkarmaya çalışırken; Osman Bey çemberi yarabilmek için umulmadık bir hamle yapar.

OSMAN BEY’İN YENİ BELALISI KARA ŞAMAN TOGAY

Papalık ajanları Melik ve Süleyman’ın teşviki ile uç bölgesine gelen efsanevi Moğol komutanı Kara Şaman Togay, obadaki hainler ve Bizans’la uğraş eden Osman Bey’in yeni bir cephe açmasına niçin olur. Bütün dengeleri alt üstteki eden bu gelişmeyle yeni bir fırsat yakaladığını düşünen Nikola, Osman Bey’e karşısında intikam yemini eder. Osman Bey, Nikola’nın tuzağına düşmesine niçin olan haini yetişmek için and içerken; elindeki ipuçlarını değerlendiren Malhun Hatun hainin obanın içinde olduğu konusunda uyarıda bulunur.

YARALANAN BAYHOCA’NIN AKIBETİ NE OLACAK?

Osman Bey ve Alpleri Bizans kuvvetlerinin kıskacından nasıl kurtulacak? Flatyos ve Nikola, savaş meydanından galibiyetle ayrılabilecek mi? Yaralanan Bayhoca’nın akıbeti ne olacak? Osman Bey, obadaki haini bulabilecek mi? Yelken Direği bölgesine gelen Moğol komutanı Kara Şaman Togay kim? Göktuğ ve Togay savaşı nelere sebep olacak? Süleyman ve Melik’in Türkleri kutup bölgesinden söküp atmak için kurduğu plan ne? Malhun Hatun ve Bala Hatun arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacak? Malhun Hatun hainin bulunması için nasıl bir strateji izleyecek, elindeki ipuçlarını Osman Bey’le paylaşacak mı? Dündar Bey planında başarılı olabilecek mi?

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM CANLI İZLE…

Kuruluş Osman 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 48. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Kuruluş Osman’da beklenen kapışma

OSMAN BEY BÜYÜK SAVAŞA HAZIRLANIYOR

Çömlekçi İdris’in obadaki hainlerin ismini veremeden infaz edilmesinin gerisinde hainleri ortaya dışlamak için harekete geçen Osman Bey, Nikola’nın Konstantinopolis’e çağırıldığı bilgisi alır. Nikola’yı fethetmek için bir etken planlayan ve savaş hazırlıklarına başlayan Osman Bey, bu kez avını elinden kaçırmamaya kararlıdır. Papa’nın ajanları Melik ve Süleyman bu istihbaratın Osman Bey’e ulaştığının bilgisini verince, Nikola, Osman Bey’i zıt köşeye yatırmak için plan kurar.

MALHUN HATUN VE BALA HATUN ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR

Targun’un ölümünün arkasından Kumanların lideri haline gelen Göktuğ, tanrısal emanetleri Nikola’ya götürerek onun güvenini kazanmaya çalışır. Çömlekçi İdris’in ölümünün ardındaki güvende olduğunu düşünen Dündar Bey yeni bir ittifak arayışına girer. Alpleriyle birlikte uç bölgesine gelen ve obası için yeni bir yurt bulmak için çalışan Malhun Hatun’a Osman Bey’in ilgisi Bala Hatun’u rahatsız eder. Malhun Hatun’un bey kızı tavrı Bala Hatun’la arasında soğuk rüzgarlar esmesine niçin olur.

NİKOLA’NIN TAKTİĞİ İŞE YARAYACAK MI?

Osman Bey, Nikola’yı daha alçak edebilmek için nasıl bir strateji kuracak? Nikola, Osman Bey’i tuzağa düşürebilecek mi? Bizans kuvvetleri ve Kayı alpleri arasındaki harikulade savaşın galibi kim olacak? Göktuğ, Nikola’nın güvenini kazanabilecek mi? Dündar Bey, yeni ittifakında aradığını bulabilecek mi? Malhun Hatun planlarını gerçekleştirebilecek mi? Malhun Hatun ve Bala Hatun arasında neler yaşanacak?

KURULUŞ OSMAN SON BIRIM İZLE…

Kuruluş Osman 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 48. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı!

KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Burak Özçivit

Nurettin Sönmez

Ragıp Savaş

Emre Basalak

Özge Törer

Buse Arslan

Aslıhan Karalar

Açelya Özcan

Yiğit Uçan

Emel Dede

Ali Sinan Demir

Ömer Ağan

Ayşen Gürler

Seda Yıldız

Ahmet Kılıç

Abidin Yerebakan

Didem Balçın

Selin Deveci

Celal Al

Burak Çelik

Çağrı Şensoy

Tolga Akkaya

Çağkan Çulha

Mete Deran

Yeşim Ceren Bozoğlu

Erkan Avcı

Seçkin Özdemir

Ahmet Yenilmez

Emin Gürsoy

Bahtiyar Engin

Oğuz Kara

Kahraman Sivri

Cüneyt Arkın

Kanbolat Ihtişam Arslan

Seray Kaya

Sezanur Sözer

Umut Karadağ

Maruf Otajonov

Zeynep Tuğçe Bayat

Zabit Samedov

Mert Turak

Tekin Esas

Yağızkan Dikmen

Kartal Balaban

Funda Güray

Yoruma kapalı.