Genel Blog

Kuruluş Osman 51. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

1.681

Kuruluş Osman 51. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman 51. bölümde; Kayı Obası’na gelerek Osman Bey’e meydan okuyan Togay, Malhun Hatun’un özgürlük bırakılması karşılığında Yarhisar Tekfuru Aris’in teslim edilmesini ister. Malhun Hatun ve Umur Bey’in kendisinden habersiz iş tutmasından rahatsız olan Osman Bey, tutsak değiş tokuşu için akıllıca bir plan kurar. Peki fakat Kuruluş Osman 51. son bölüm full ve tek parça nasıl izlenir?

Kuruluş Osman 51. bölüm izle

Türk obalarına sancağı aşağı toplanmaları için çağrı yapan Osman Bey, İnegöl Kalesi’ni fethedebilmek için ordusunu belirlemek üzere hazırlığa girişir. Umur Bey ise Osman Bey’in bütün uyarılarına rağmen kızını kurtarabilmek için kendi planı doğrultusunda Nikola ile bir araya kazanç. Nikola, Malhun Hatun’un hayatına karşılık Umur Bey’e bir öneri yapar.

Kuruluş Osman son bölüm izle

Osman Bey, Malhun Hatun’u kurtarabilmek için Yarhisar Tekfuru’nu teslim edecek mi? Nikola ve Togay’ın Söğüt’ü vurmak için planı ne? Nikola, Umur Bey’e nasıl bir öneri yapacak? Konstantinopolis’ten gelen birlikler gönder bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey’in çağrısına Türk beyleri nasıl yanıt verecek? Nikola ve Osman Bey arasındaki esir değiş tokuşunda hangi sürprizler yaşanacak?

Yoruma kapalı.