Genel Blog

Kuruluş Osman 52. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

1.077

Kuruluş Osman 52. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman 52. bölümde; Dündar Bey, Osman Bey’i bertaraf etmek için Togay’ı kullanmayı planlar. Savcı Bey, yardım birliklerinin İnegöl’e yaklaştığı bilgisini getirince Osman Bey alplerini toplayarak harekete geçer. İşte Kuruluş Osman 52. birim son bölüm full tek parça, sürekli izle yolları hakkında bilgiler…

Kuruluş Osman 52. bölüm izle!

Şey Edebalı, Osman Bey ve Umur Bey arasındaki gerilime son vermek için ikisini de birbirinden habersiz dergahına eğlence eder. Umur Bey burada Malhun Hatun’un ele geçirdiği zihgiri Osman Bey’e teslim edince, obadaki hainin Dündar Bey olduğu ortaya çıkar.

Kuruluş Osman son birim izle!
Osman Bey, amcası Dündar Bey’in ihanetini öğrendiğinde ne yapacak? Osman Bey, nikah toyuna hakim yapan Togay’dan nasıl intikam alacak? Konstantinopolis’ten gelen Bizans kuvvetlerinin İnegöl’e erişmesini alıkoymak için ne yapılacak? Malhun Hatun, Osman Bey’in Bizans’la ticaretlerini engellemesine nasıl tepki verecek? Yaralanan Gonca Hatun’un akıbeti ne olacak? Can dostu Abdurrahman Gazi’yi kaybeden Bamsı Bey’in tepkisi ne olacak? Nikola, Togay’la olan ittifakını bozacak mı? Umur Bey, Osman Bey buluşmasında neler yaşanacak?

Bir önceki yazımız olan Masumiyet 6. bölüm izle tek parça! Masumiyet son bölüm full izle! başlıklı makalemizde masumlar apartmanı, masumlar apartmanı 6 ve trt 1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.