Genel Blog

Kuruluş Osman 53. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

136

Kuruluş Osman 53. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman 53. birim izle bilgileri araştırılıyor. Kuruluş Osman son bölümde; Şeyh Edebalı’nın dergahındaki buluşmada obadaki hainle ilgili kanıta ulaşan Osman Bey, anında amcası Dündar Bey’in peşine düşer. Umur Bey’e kanıtı kendisinden sakladığı için tepki belirten Osman Bey, Dündar Bey’in ne pahasına olursa olsun bulunması için Alplerine direktifler verir. İşte Kuruluş Osman 53. bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm full parça izle bilgileri…

Kuruluş Osman 53. bölüm izle

Umur Bey ve Osman Bey arasındaki konuşmasını öğrenen ve deşifre olduğunu anlayan Dündar Bey, çareyi İnegöl Kalesi’ne giderek Nikola’ya sığınmakta bulur. Dündar Bey’in deşifre olması Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik’i de telaşlandırır. Dündar Bey’in ihanetinin ortaya çıktığını anlayan Hazal Hatun, yardım istediği Süleyman ve Melik’le birlikte yakalanıp obaya getirilir. Savcı Bey ise Bayhoca’nın ölümünden sorumlu tuttuğu Dündar Bey’in cezasını şahsen kesmek istemektedir.

Osman Bey’in amcasının ihanetiyle yaşadığı şoku fırsat bilerek Söğüt’e atak planlayan Nikola, İnegöl Kalesi’ne giden Gündüz Bey’den Dündar Bey için taleplerde bulunur. Nikola’nın planına karşılık kendi stratejisini kuran Osman Bey ise Dündar Bey’i ele geçirmek için akıllıca bir plan kurar.

Kuruluş Osman son bölüm izle

Osman Bey, Dündar Bey’i ele geçirmek için ne yapacak? Nikola, Dündar Bey’e karşılık Osman Bey’den ne talep edecek? Osman Bey, ihanetin kanıtını saklayan Malhun Hatun ve Umur Bey’e nasıl tepki gösterecek? Aygül Hatun, Hazal Hatun’u öldürecek mi? Osman Bey, Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik’i nasıl cezalandıracak? Nikola, Kayı Obası’ndaki karışıklıktan nasıl faydanalanacak? Malhun Hatun, Osman Bey’in güvenini her tarafta kazanmak için ne yapacak? Savcı Bey, şehit oğlu Bayhoca’nın intikamını olmak için ne yapacak?

 

Bir önceki yazımız olan Masumiyet 7. bölüm tek parça izle! Masumiyet son bölüm full izle! başlıklı makalemizde hint dizileri, masumiyet 7 nisan 2021 ve masumiyet 7. bölüm tek parça hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.